Mums devyneri!

Labai labai seniai, kai dar tik vieno plūgo ariamos vagos vertė rajono informacinės erdvės dirvonus, trečiąją kalendorinės žiemos dieną šviesą išvydo pirmasis „Mūsų Ignalinos“ numeris. Prieš akis buvo nežinomybė: kaip seksis, ar žmonės palaikys, ar skaitys, ar tapsime savi, laukiami? Ėjo 2004-ieji...

Skaityti plačiau

168 valandos

Oro spėliotojų žadėtos vasariškos šilumos nesulaukėme, ji, turbūt, pramintais šiųmečio pavasario takais kažkur klaidžioja, žibuokliauja, tačiau ir blogais orais skųstis – Dievulį medin varyti. Rytojaus Motinos diena ir didžioji kitos savaitės dalis prognozuojamos gražios, saulėtos ir gana šiltos. Žolė jau savo smaragdus žeria, greitai ir gegužės žiedų sulauksime...

Skaityti plačiau

168 valandos

Minkšto vasario šonai pradeda įdiržti, pūgų mėnuo kankina mus sniegu. Tiesa, jis daugiau krenta iš dangaus, o pūgų urzgiančius vėjus vasaris dar laiko ant pavadžio. Kitaip, po ilgo atlydžio žiemai vėl, atrodo, kalasi iltiniai dantys ir išeidama ji, kaip iš pirkios varomas šuo, dar bando kandžiotis. Matyt užgavėniautojai prastai ją iš kiemo varė, mažai blynų valgė. Savaitgaliui žadama klasikinė žiema su storu sniego apklotu ir nedideliu, sakyčiau, turistiniu šaltuku...

Skaityti plačiau

Ačiū už Jūsų triūsą

Baigėsi metinės prenumeratos vajus, nors ji vyksta ir toliau – redakcijoje ir paštuose lankosi pavėlavusieji, užmiršusieji. Paštuose „MūsųIgnaliną“ galima užsisakyti nuo vasario, o redakcijoje ar pas mūsų laiškininkę Danutę (tik miesto gyventojai) – nuo bet kurio MI numerio.

Skaityti plačiau

2011 lapkričio 15 d. laikraštyje "Mūsų Ignalina" skaitykite

Dar laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite
„Gaisrų ir žuvusiųjų šiemet mažiau“,
„Kol kas ne lygis su deimūnais kalbėtis...“,
„Švenčionis tebepurto STT“,
„4 milijonai - dovana ignaliniečiams“
priedo „Sodyba“ rašinius:
„Lapkričio idilė baigsis priešžiemio prieangyje“,
„Apie dirvos mulčiavimą“,
„Kaip išsirinkti tainkamus langus?“,
„Kurmiai užkniso“,
„Lapkritis - kopūstų raugimo metas“,  ir kt.

2011 lapkričio 18 d. laikraštyje "Mūsų Ignalina" skaitykite

„Tele2“ ir „Snoro“ bankas“

„Rytoj – paskutinės pirmojo rato rungtynės“,

„Mokiniai domisi savivalda“

„Nacionalinis dailyraščio konkursas „Rašyk“ tampa tradicija“

„Olimpinę ugnelę - į širdelę“

„Apie išduotus leidimus kirsti mišką jau skelbiama viešai“

„Kraujo riebalų kontrolė - kiekvienam individuali“ ir kitus

Konkursas: Pavadinimų siūlymai liejasi, kaip vanduo iš gręžinio

Antrą savaitę tęsiasi mūsų konkursas sugalvoti pavadinimą išgautam Ignalinos mineraliniam vandeniui. Naujų pasiūlymų banga užliejo po antradienio MI informacijos, kad mūsiškis vanduo ištirtas ir yra geros kokybės. Skelbiame gautus naujus skaitytojų pasiūlymus: „Trys lelijos“ (4 pasiūlymai), „Legenda“, „Aukštaitija“, „Lelija“ (3), „Linos ašara“, „Lelijos žiedas“, „Aukštaitijos lelija“...

Skaityti plačiau

Kodėl sumažėjo policijos informacijos?

Gal jau pastebėjote, kad pastaruoju metu labai „suliesėjo“ policijos informacija, kartais iki vieno kito įvykio per kelias dienas. Keli skaitytojai jau ir klausė – kur dingo pranešimai? Rajono PK viršininko pavaduotojas Donatas Šemeklis redakcijai taip aiškino: „Buvo atliekama gyventojų apklausa dėl pasitikėjimo policija. Ji parodė, kad šis pasitikėjimas Utenos apskrityje sumažėjo.

Skaityti plačiau

Spauda – suspardytas, bet nepribaigtas sarginis šuo

Pustuštis pirmasis šios dienos „Mūsų Ignalinos“ ir kitų Lietuvos laikraščių puslapis (kai kurių laikraščių – visai tuščias) – šios kadencijos valdžios svajonė. Būtent tokios spaudos nori premjeras Andrius Kubilius, Seimo pirmininkė Irena Degutienė, parlamento informacinės visuomenės plėtros pirmininkas Arūnas Valinskas, kažkada čia buvęs vienu iš trijų ir ėmęsis reguliuoti, kaip žurnalistai turi dirbti Seimo rūmuose...

Skaityti plačiau

Konkursas: Kuo ypatinga bus šiųmetė liepos 9-oji?

Tik šiųmetė liepos 9 d. bus įdomi vienu istoriniu aspektu, tačiau kol kas apie tai nerašoma, ta diena niekaip nepažymėta jokiuose kalendoriuose. Gal istorikai ją ir prisimins išvakarėse.O „Mūsų Ignalina“ siūlo pasukti galvas ir iki birželio 10 d. mus informuoti, ką išmąstėte: kuo ypatinga bus 2012 m. liepos 9-oji? Savo atsakymus siųskite paprastu ar el. paštu, skambinkite tel. 868698485.

Skaityti plačiau

Konkursas "Kuo ypatinga bus šiųmetė liepos 9-oji?" baigėsi

Tik šiųmetė liepos 9 d. bus įdomi vienu istoriniu aspektu, tačiau kol kas apie tai nerašoma, ta diena niekaip nepažymėta jokiuose kalendoriuose. Pastebėjau, kad istorikai, kalbėdami televizijos laidose, porą kartų buvo paminėję tos dienos ypatumą, bet tik tarp kita ko, kalbėdami apie kitas problemas. „Mūsų Ignalina“ daugiau nei mėnesį skaitytojams suko galvas, prašydami atsakymo į klausimą – tai kuo ypatinga bus 2012 m. liepos 9-oji?

Skaityti plačiau

Apie slapukus

Mūsų Ignalinos interneto svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies), todėl šiame skyriuje jums pateikiama išsami informacija apie tai, kaip slapukai naudojami ir kaip jums apsispręsti, ar slapukus palikti, ar pašalinti.

Kas yra slapukas?

Slapukais vadinami informacijos elementai, perkeliami iš interneto svetainės į jūsų kompiuterio standųjį diską. Tai nedideli informacijos failai, kurie leidžia interneto svetainėms išsaugoti ir vėl pasiekti informaciją apie naudotojo naršymo įpročius.

Slapukus naudoja dauguma interneto svetainių, nes jie yra viena iš daugybės priemonių, kurios padeda pritaikyti interneto turinį prie naudotojų poreikių. Slapukai leidžia interneto svetainėms teikti prie naudotojų poreikių pritaikytas paslaugas (pavyzdžiui, įsimenant prisijungimo duomenis, išlaikant pirkinius pirkinių krepšelyje arba rodant tik konkretų naudotoją dominantį turinį).

Slapukų būna skirtingų: laikinieji slapukai (arba seanso slapukai) – pašalinami, kai užveriama naršyklė; nuolatiniai slapukai – nepašalinami ir lieka tol, kol pašalinami aktyviais veiksmais arba kol baigiasi jų galiojimas.

Kaip pašalinti slapuką?

Daugelis naršyklių yra nustatytos taip, kad automatiškai priimtų slapukus. Galite naršyklėje slapukus išjungti, bet žinokite, kad jeigu taip padarysite, galite netekti galimybės naudotis daugybe funkcijų, kurios būtinos, kad interneto svetainė veiktų kaip dera. Jeigu jums reikia išsamesnės informacijos apie slapukus, apsilankykite interneto svetainėje www.aboutcookies.org, kur rasite išsamios, nepriklausomos informacijos apie tai, kaip išjungti slapukus per naršyklės nuostatas ir kaip pašalinti slapukus, kurie jau yra jūsų kompiuteryje. Kad pašalintumėte slapukus iš mobiliojo telefono, turėsite pasiskaityti telefono naudojimo instrukciją.

Slapukų tipai

Būtinieji slapukai: tokie slapukai yra būtini tam, kad galėtumėte žvalgytis po interneto svetainę ir naudotis jos funkcijomis, tokiomis kaip prieiga prie saugių interneto svetainės sričių.  Be šių slapukų negalėtų būti jūsų pageidaujamos paslaugos, pavyzdžiui, pirkimo internetu.

Veikimą gerinantys slapukai: šie slapukai renka informaciją apie tai, kai naudotojai naudojasi tam tikra interneto svetaine, pavyzdžiui, kurie puslapiai lankomi dažniausiai ir ar lankytojai iš tinklalapių gauna klaidų pranešimų.  Šie slapukai nerenka informacijos, leidžiančios atpažinti svetainės lankytoją.  Visa šių slapukų renkama informacija yra bendrojo pobūdžio, todėl anoniminė.  Ji naudojama tik svetainės veiklai pagerinti.

Funkciniai slapukai: šie slapukai leidžia interneto svetainei įsiminti jūsų pasirinktus dalykus (tokius, kaip jūsų vardas, kalba ar regionas) ir pasiūlyti patobulintas, jums asmeniškai pritaikytas funkcijas.  Šių slapukų renkamą informaciją galima padaryti anoniminę, be to, jie negali stebėti jūsų naršymo veiklos kitose interneto svetainėse.

Tiksliniai arba reklaminiai slapukai: šie slapukai naudojami tam, kad rodytų reklaminius skelbimus, kurie turėtų būti įdomūs būtent jums ir atitikti jūsų interesus.  Jie taip pat naudojami tam, kad tam tikras reklamas matytumėte tik tam tikrą kartų skaičių ir kad padėtų matuoti reklaminės kampanijos efektyvumą. 

Varduvininkai:


-oji metų savaitė, metų diena.

Reklama ir skelbimai svetainėje