viagra super force buy over internet

Įžiebus miesto eglę, prasidėjo Kalėdų laukimas

Penktadienį atverti vartai į Kalėdas – Ignalinoje įžiebta svarbiausia rajono eglė. Žmonių, kaip įprasta, susirinko gausiai. Ir oras geras, tarsi pagal užsakymą, pasitaikė, krito smulkus kalėdinis sniegas. Tad žinomas sinoptikas, rajono tarybos narys Vytautas Sakalauskas aikštėje sukiojosi su plačia šypsena... Vilniaus senamiesčio teatro aktoriai parodė ugnies spektaklį. Jis be žodžių, tamsoje kalbėjo ugnis, aktorių miklus manipuliavimas įvairiais deglais. Nežiūrint į tai, spektaklis, be abejo, turi  savo turinį, temą, kurią trumpai galima įvardinti kaip kovą tarp tamsos ir šviesos.

Skaityti plačiau

Apie saugų Lietuvos pasienį Eugenijaus Ostašenkovo kūryboje

Baigiasi itin reikšmingi Lietuvai metai: Lietuvos valstybės atkūrimo 100-etis, Lietuvos kariuomenės įkūrimo 100-etis, 160 metų Vincui Kudirkai, 130 metų, kaip pirmą kartą publikuota V. Kudirkos „Tautiška giesmė“, 99 metai, kaip ji patvirtinta Lietuvos himnu, Sąjūdžio, sudariusio sąlygas atkurti šalies Nepriklausomybę, gimimo 30-etis ir po to vykę pokyčiai šalyje gyvenusių tautinių mažumų bendruomenių gyvenime, Krašto apsaugos sistemos kūrime.

Skaityti plačiau

„Čia sugrįžę mes visad vaikai...“

Didžiasalio „Ryto“ gimnazija, prieš keturiasdešimt metų atvėrusi duris kaip dvikalbė vidurinė mokykla ryčiausiame Lietuvos pakrašty, išgyveno galybę švietimo reformų, bet būtent dėl savo geografinės padėties išliko „ilgąja gimnazija“ – atėjęs į pirmą klasę mokinys žino, kad galės čia mokytis, kol gaus brandos atestatą. Tai kuria pastovumo, pasitikėjimo jausmą ir, be abejo, traukia grįžti ten, kur tave stengėsi pažinti, vertinti, padėti atrasti save. Gal todėl gimnazijos sukakčių minėjimai visada sutraukia daugybę buvusių mokinių.

Skaityti plačiau

Metų „išpažinčių“ įkvėpti

Artėjant kalendorinių metų pabaigos šventėms – šv. Kalėdoms, lyg ir norisi peržvelgti prabėgusius metus, sudėlioti viską į lentynėles, kažkuo pasidžiaugti, dėl kažko nugurkti kartėlį. Pirmasis metų „išpažinčiai“ pasiryžo kun. Marijonas SAVICKAS. Jam paantrino ir neprisistačiusi daugėliškietė. 

Skaityti plačiau

Maži darbai – didelių pasiekimų pradžia

Taip pavadinta lapkričio 29 d. Ignalinos rajono vietos veiklos grupės Paliesiaus dvare organizuota šventinė konferencija, kurioje pasidžiaugta naujais projektais kaimo vietovėse, ryškiausiomis bendruomenių ir verslo iniciatyvomis, mokinių konkurso rezultatais ir puikiais pristatymais, kalbėta apie socialinį verslą, turizmo paslaugų vystymosi tendencijas, rekreacinę žvejybą ir kitas naujas verslo galimybes, grožėtasi rankdarbių ir suvenyrų paroda. Renginį vedė ir šventinę nuotaiką kūrė Marius Vilčinskas, koncertavo Gintautas Juodagalvis. Šventę finansavo Žemės ūkio ministerija, prisidėjo Ignalinos rajono savivaldybė. 

Skaityti plačiau

„Medžioklėje „ant durniaus“ nieko nebūna

Nepatikėsiu, kad gali būti kam nors nesvarbu, kaip surėdytas mūsų pasaulis? Žinoma, daugelį dalykų traktuojame ir vertiname savaip. O tas savaip priklauso nuo žinių, požiūrio, auklėjimo, gyvenimo būdo ir net... politikos. Ir nors kalba medžiotojai apie medžioklę, pasirodo, ir čia ne paskutiniu smuiku griežia politiniai sprendimai, dažnai pakeliantys iki žvaigždžių, o dar dažniau – sujaukdami pasaulį.

Skaityti plačiau

Didysis Dūkšto sprogimas: langai pabiro net už keliasdešimties kilometrų...

Prieš kurį laiką viename Dūkšto renginyje praslydo mintis, kad reikėtų kaip nors įamžinti Graužinio aukų atminimą, kai neregėtos galios Dūkšto sprogimas 1918 m. gruodį nusinešė ne vieną dešimtį gyvybių. Juolab, kas šį gruodį sukanka 100 metų nuo to klaikaus įvykio. Tad panašu, kad ta mintis liko neįgyvendinta, Graužinio aukos liko neįamžintos. Antra vertus, tai padaryti niekada nevėlu. 

Skaityti plačiau

Vėžiai atgal išties nevaikšto

10-ajame Auksinio proto sezone Ignalinoje triumfavo Švenčionėlių komanda VĖŽYS NEINA ATGALIOS! Paskutinius kelis žaidimus buksavę, finaliniame žaidime sužaidė įspūdingai, nepalikdami vilčių kitoms komandoms (pasiekė taškų, surinktų viename žaidime, rekordą – 89). Antrą vietą šiame sezone iškovojo TUNDRA, vos pora taškų aplenkusi APUOKUS. 

Skaityti plačiau

Linkėjimai nuo Kalėdų Senelio

Ir sutapk tu šitaip! Sekmadienio vakare išbridusi į snieguotą mišką, aptikau keistos formos pėdsakus, o kiek pasekusi jais, sutikau ir jų šeimininką – Kalėdų Senelį. Lyg ir norėjome išsigąsti vienas kito, bet viskas baigėsi linksmu juoku! Ko gi baidytis ir gąsdintis miške? Išsikalbėję sužinojom, kad Kalėdų Senelis keliauja iš Ignalinos, kur aplankęs miesto seniūną Valentiną Rumbutį, padalijo jam nurodymų, paliko keletą savo elfų ir pribarstė pilnus kiemus Kalėdų dvasią pažadinančių magiškų aukos dulkelių.

Skaityti plačiau

Varduvininkai:


-oji metų savaitė, metų diena.

Reklama ir skelbimai svetainėje