viagra super force buy over internet

Šventėje „Trauk stintelę“ būta smagių reginių ir gardžių kvapų

Vasario 9-ąją Palūšė vėl pakvipo stintelėmis: ir ką tik pagautomis, šviežiais agurkais kvepiančiomis, ir keptomis, kurių visi skubėjo paragauti. Būta ir iš medžio drožtų, ir molinių, ir kalvių sumaniai iškaltų. Garuojantys katilai ir keptuvės, šauni tradicinių amatų dirbinių ir žuvies mugė bei linksma muzika priviliojo gausybę ignaliniečių ir svečių. Šiemet, ko gero, šventės dalyvių buvo daugiau, nei bet kada anksčiau. Tam buvo ir oras palankus.

Skaityti plačiau

Kad sodyboje su džiaugsmu gyventų penkios... devynios kartos

Julija ir Balys Mudėnai – šeima, kurią pažįsta kone visa Ignalina, o gal tik galvoja pažįstantys? Kad ir kaip norėtųsi šios šeimos istorijoje užčiuopti liūdesio, nepasitenkinimo ar nusivylimo... nepavyksta. Abu sutuoktiniai, energingai žingsniuodami devintąja dešimtimi, sako, gyvenantys gerai ir neturintys dėl ko kvaršinti galvą nei sau, nei kitiems. Įdomu, ką žino Mudėnai ir ko nežinome mes?

Skaityti plačiau

„Virtualus buhalteris“. Kas tai?

Nuo šių metų Valstybinė mokesčių inspekcija elektroninėje erdvėje pradėjo teikti asmeninio buhalterio paslaugas. Daugiau apie šią naujovę – virtualų buhalterį – pasakoja Panevėžio apskrities VMI Mokestinių prievolių departamento vyr. specialistė Sigutė Bagdonienė.

Skaityti plačiau

Biatlono talentė: „Mažų kaimelių vaikai daugiau sportuoja ir labiau stengiasi“

Tai, kad esi iš mažo miestelio, neturėtų būti kliūtis siekti savo svajonių. Geras to pavyzdys – kasdien po 20 km treniruotėse pračiuožianti ir pirmyn atgal iš Ignalinos važinėjanti biatlono talentė Deimantė Šerėnaitė (gyvena Ginučiuose). 14-metė atiduoda sportui visą save ir svajoja apie didžiąsias tarptautines varžybas.

Skaityti plačiau

Šiek tiek geriau, nei prieš savaitę

Šio antradienio „Auksinio proto“ žaidimas buvo giedresnis, nei prieš savaitę (beje, kaip ir rašėme, praėjusios savaitės bemaž visų komandų rezultatai, kaip prasčiausi, išties buvo išmesti į šiukšlių dėžę). Tačiau itin geromis žiniomis niekas neblykstelėjo ir šįsyk, gal tik „Nykštukų“ galvos buvo šiek tiek našesnės, tad jie ir laimėjo vakaro žaidimą. Kiti išsirikiavo kaip kariuomenėje – per vieną žingsnį (tašką) vienas nuo kito. Antrą nuo šeštos skiria tik 3 taškai. Šešti likę „Tie patys“ parašę gerai, po to pakeitė į blogus du atsakymus ir prarado 4 taškus. Jų būtų užtekę užimti antrąją vietą.

Skaityti plačiau

Keliuose – laukinių gyvūnų testas

Į šalies kelius stambūs laukiniai gyvūnai pastaruoju metu plūstelėjo dėl neįprastos priežasties – palaižyti kelio dangą nuklojusios druskos, sako kelininkai. Draudikai tai laiko pirmuoju ateinančio pavasario testu, kuris patikrins vairuotojų budrumą prieš intensyvią sezoninę gyvūnų migraciją. Turint omenyje gausesnę nei įprastai šių metų kanopinių žvėrių populiaciją, kyla grėsmė vis dažniau juos sutikti ir keliuose.

Skaityti plačiau

Ignalinos kraštas pristatytas Lietuvos Mokslų Akademijoje

Rajono savivaldybė ir Lietuvos mokslų akademija, įgyvendindamos 2012 m. pasirašytą bendradarbiavimo sutartį, tęsia prasmingą kultūrinę ir mokslinę draugystę. Bendri renginiai, susitikimai, veiklos ir projektų pristatymai, diskusijos, mokslininkų įžvalgos ir patarimai suteikia abipusį pažinimo ir prasmingo bendravimo džiaugsmą. Vasario 5-ąją Lietuvos mokslų akademijoje surengta rajono savivaldybės diena.

Skaityti plačiau

Didysis žirgų lenktynių „Sartai 2019“ prizas atiteko uteniškiui

Pirmąjį vasario šeštadienį Dusetose, ant Sartų ežero, vyko tradicinės respublikinės ristūnų žirgų lenktynės „Sartai 2019“, kuriose varžėsi Lietuvos, Latvijos ir Estijos sportininkai. Lenktynes ir nacionalinį paveldą bei etnines vertybes propaguojančią žiemos mugę organizavo Žemės ūkio ministerija kartu su Zarasų rajono savivaldybe. Didįjį lenktynių prizą trečią kartą iš eilės pelnė uteniškis Egidijus Gudonis. 

Skaityti plačiau

Visi rezultatai – į šiukšlių dėžę

To žaidime „Auksinis protas“ dar nebuvo. Pirmąją vietą užėmusios komandos kišenėje vos 53 taškai. Kitos komandos, suprantama, sugraibė jų dar mažiau. Su tokiu kraičiu paprastai net į vakaro prizininkus nepapuolama. Kas atsitiko? Nieko ypatinga, tiesiog per daug klausimų šįkart buvo (net visas antrasis turas) tokių, kad į juos galėjo atsakyti tik tos srities superžinovai ar nerealiai pamišę fanai. Kadangi du blogiausi kiekvienos komandos rezultatai galutinėje įskaitoje bus išmesti, tai šįkart, ko gero, šiukšlių dėžėje atsidurs visų be išimties komandų šio žaidimo triūsas. „Tie patys“ šįkart, rinkdami po kelis taškus ture, žvengė iš savęs ir lažinosi, ar kuriame nors ture negaus nulio. Negavo, bet surinkti 34 taškai – daugiau nei juokinga.

Skaityti plačiau

Varduvininkai:


-oji metų savaitė, metų diena.

Apklausa

Jei savivaldybių rinkimai vyktų rytoj, už kurios partijos kandidatų sąrašą balsuotumėte?

Apklausa

Jei savivaldybių rinkimai vyktų rytoj, už kurį kandidatą į merus balsuotumėte?

lrytas.lt

Reklama ir skelbimai svetainėje