Žinutė
 • Failed loading XML...

Liko du žaidimai

Antradienį „Žuvėdroje“ vyko tryliktasis pavasario serijos „Auksinių protų“ mūšis. Visi turai, išskyrus ketvirtąjį, buvo įveikiami ir įdomūs. Ketvirtojo turo klausimai – kažkoks košmaras: chemijos formulės, junginiai ir jų kilometriniai pavadinimai. Ir kam tai įdomu? Šis turas košmariškas buvo visoms komandoms, tad niekas daugiau nei į keturis klausimus neatsakė. Tiesa, dvi komandos – „Tundra“ ir „Lipkit iš traktoriaus“ – įveikė papildomą 8 balų vertės turo klausimą, todėl jos pelnė daugiau taškų. Šįkart vėl gerai sekėsi lyderiams, komandai „Tie patys“, kurie pirmajame ture atsakė į 10 klausimų iš 10-ties, antrajame – į 9 iš 10-ties, tad jie ir laimėjo. Liko du žaidimai. Kas bus pirmi – jau aišku, o dėl kitų vietų intriga išlieka.

R. Kajėno nuotr.

Parašykite komentarą

(Prašome komentaruose ir tam skirtoje vietoje aukščiau nerašyti nerašyti nuorodų, kadangi dėl interneto šiukšlintojų visi pranešimai su nuorodomis yra blokuojami. Jei jūsų komentaras po išsiuntimo nepasirodo, reiškia įrašėte nuorodą arba įvedėte blokuotą el. pašto adresą)

*


Warning: Creating default object from empty value in /var/www/clients/client2/web6/web/modules/mod_udjacomments/helper.php on line 387  Liepa - Dūmų jutikliai  Varduvininkai:


  -oji metų savaitė, metų diena.

  Kompiuterių remontas

  lrytas.lt

  Reklama ir skelbimai svetainėje