Nugalėtojas aiškus, dėl kitų vietų dar bus „peštynių“

„Auksinio proto“ žaidėjai antradienį „Žuvėdroje“ surėmė kaktas priešpaskutiniame pavasario serijos žaidime. Šio turnyro nugalėtojai jau senokai žinomi – tai komanda „Tie patys“, kurių jau nei teoriškai, nei praktiškai aplenkti neįmanoma. O dėl kitų prizinių vietų vyksta lygi kova tarp „Rumpelštilchen“ („Nykštukų“) ir „IPA ir prieteliai“ komandų. Į jų ginčą dar gali įsiterpti „Žeimeniai“, tačiau daugiau tik teoriškai (jiems reikia prieš tas dvi komandas, bent vieną iš jų, paskutiniame žaidime laimėti 32–34 taškų persvara). Šįkart žaidimą laimėjo „Nykštukai“, tačiau skirtumas tarp pirmų penkių komandų – tik vienas taškas.

Finalas – po savaitės. Susirinko daug rėmėjų, tad laukia prizų ir dovanų lietus. Jų gaus visos žaidime dalyvavusios komandos.

R. Kajėno nuotr

Parašykite komentarą

(Prašome komentaruose ir tam skirtoje vietoje aukščiau nerašyti nerašyti nuorodų, kadangi dėl interneto šiukšlintojų visi pranešimai su nuorodomis yra blokuojami. Jei jūsų komentaras po išsiuntimo nepasirodo, reiškia įrašėte nuorodą arba įvedėte blokuotą el. pašto adresą)

*

    Varduvininkai:


    -oji metų savaitė, metų diena.

    Reklama ir skelbimai svetainėje