Meškos vaikščioja laisvai

Pasieniečių jau nebestebina atvejai, kai aptinkami per sieną iš Lietuvos į Baltarusiją einančių meškų pėdsakai. Trečiadienį ryte juos Švenčionių rajone vėl rado pareigūnai. Tai jau penktas toks atvejis šią vasarą.

Šįkart pėdsakus VSAT Ignalinos rinktinės pasieniečiai pastebėjo Švenčionių r. Čia abiejose sienos pusėse auga miškas. Ant maždaug 5 m pločio Lietuvos pusėje įrengtos kontrolinės juostos švieži pėdsakai aptikti trečiadienį apie 6 val. ryto. Kaip ir ankstesniais atvejais, meškos eita iš Lietuvos į Baltarusiją.

Tai jau penktas panašus atvejis šią vasarą, kai sieną su Baltarusija saugantys VSAT pareigūnai fiksuoja iš Lietuvos į kaimyninę valstybę vedančius meškų pėdsakus. Praėjusį šeštadienį tokį atvejį Varėnos r. registravo VSAT Varėnos rinktinės Kabelių užkardos pasieniečiai. Birželį pareigūnai tris kartus ant kontrolinės juostos meškų pėdsakus rado Švenčionių rajone.

Parašykite komentarą

(Prašome komentaruose ir tam skirtoje vietoje aukščiau nerašyti nerašyti nuorodų, kadangi dėl interneto šiukšlintojų visi pranešimai su nuorodomis yra blokuojami. Jei jūsų komentaras po išsiuntimo nepasirodo, reiškia įrašėte nuorodą arba įvedėte blokuotą el. pašto adresą)

*

    Varduvininkai:


    -oji metų savaitė, metų diena.

    Reklama ir skelbimai svetainėje