Žinutė
 • Failed loading XML...

Intriga išliko iki galo

Antradienio „Auksinio proto“ žaidimas vyko su nemaža intriga. Žaidimo lyderiai, komanda „Tie patys“, jau pirmajame ture „sėdo į balą“ ir tris turus vilkosi 7–8 vietoje. Šįkart stabiliai žaidė „Rumpelštilchen“ protai, o ypač blykstelėjo dar niekada į prizininkus nesikėsinę „Ignalina UNIDET“. Jie po trijų turų aiškiai pirmavo. Bet čia vėl atėjo pavasaris į „Tų pačių“ gatvę. Ketvirtajame ture ne juokais supykę ant savęs, „Tie patys“ trinktelėjo išmintimi į stalą, pelnė net 24 taškus (įveikė ir bonusinį 8 balų vertės klausimą) ir tašku išsiveržė į priekį. Paskutiniame ture niekas nepasikeitė, „Tie patys“ išlaikė taško persvarą ir laimėjo, bendroje įskaitoje padidinę atotrūkį nuo antros vietos iki 17 taškų.

Bendros lentelės R grafoje – komandų vieta respublikoje tarp beveik 400 žaidžiančių komandų.

Ryčio Kajėno nuotr. ir lentelės

Parašykite komentarą

(Prašome komentaruose ir tam skirtoje vietoje aukščiau nerašyti nerašyti nuorodų, kadangi dėl interneto šiukšlintojų visi pranešimai su nuorodomis yra blokuojami. Jei jūsų komentaras po išsiuntimo nepasirodo, reiškia įrašėte nuorodą arba įvedėte blokuotą el. pašto adresą)

*


Warning: Creating default object from empty value in /var/www/clients/client2/web6/web/modules/mod_udjacomments/helper.php on line 387

  Varduvininkai:


  -oji metų savaitė, metų diena.

  Kompiuterių remontas

  lrytas.lt

  Reklama ir skelbimai svetainėje