Žinutė
 • Failed loading XML...

Karišką protmūšį laimėjo „Tie patys“

Lapkričio 23 d., švenčiant Lietuvos karių dieną, „Žuvėdroje“ vyko protų mūšis, skirtas šiai dienai. Formatas toks pat, kaip ir „Auksiniame prote“, tik nebuvo bonusinių klausimų (keturi turai po 10 ir žaibo ture 20 klausimų). Jie buvo suskirstyti temomis: „Partizanai“, „Ginklai ir amunicija“, Ignalinos rajonas“ ir kt. Žaidime dalyvavo šešios komandos, kurios žaidžia ir „Auksiniame prote“, tik šįkart visos žaidė stipriai „aptirpę“, ne visos sudėties. Be trijų žaidėjų protavo „Tie patys“, dar mažiau jų turėjo kitos komandos. „Apuokams“ atstovavo „Trys muškietininkai“, o „Eurošprotams“ tik „1 lauke“. Beveik visą žaidimą pirmavo „Tie patys“, jie antrus metus iš eilės ir laimėjo karišką žaidimą. Prizas – visi komandos žaidėjai gavo abonementus į baseiną ir pirčių kompleksą. Antrą vietą užėmė „1 lauke“, nes iš tiesų žaidė tik vienas žaidėjas, bet jis – profesionalus kariškis, Lietuvos kariuomenės karininkas. Trečia vieta atiteko policijos komandai „IPA ir priedeliai“. Beje, dovanų gavo ne tik prizininkai, bet ir visos žaidę komandos.

R. Kajėno nuotr. 

Parašykite komentarą

(Prašome komentaruose ir tam skirtoje vietoje aukščiau nerašyti nerašyti nuorodų, kadangi dėl interneto šiukšlintojų visi pranešimai su nuorodomis yra blokuojami. Jei jūsų komentaras po išsiuntimo nepasirodo, reiškia įrašėte nuorodą arba įvedėte blokuotą el. pašto adresą)

*


Warning: Creating default object from empty value in /var/www/clients/client2/web6/web/modules/mod_udjacomments/helper.php on line 387

  Varduvininkai:


  -oji metų savaitė, metų diena.

  Kompiuterių remontas

  lrytas.lt

  Reklama ir skelbimai svetainėje