Žinutė
 • Failed loading XML...

Intriga išliko iki galo

Antradienį „Žuvėdroje“ vyko priešpaskutinė „Auksinio proto“ rudens sezono kova. Jau dabar aišku, kad dėl pirmosios vietos kausis „Nykštukai“ ir „Tie patys“, kuriuos bendroje įskaitoje skiria penki taškai. Po sėkmingo antradienio žaidimo (užėmė pirmąją vietą), trečiąją vietą beveik užsitikrino „Tundros“ komanda, kuri nuo „Ignalina UNITED“ atsiplėšė 15 taškų. Kad šį skirtumą išbarstyti paskutiniame ture, reikia, kad labai nesisektų, o konkurentams atvirkščiai – viskas klotųsi lyg sviestu būtų patepta. Nors visko dar gali nutikti... Šiame žaidime gerokai ūgtelėjo „Apuokai“ ir „Žeimeniai“, jie abu užšoko ant prizininkų pakylos.

R. Kajėno nuotr. ir lentelė

Parašykite komentarą

(Prašome komentaruose ir tam skirtoje vietoje aukščiau nerašyti nerašyti nuorodų, kadangi dėl interneto šiukšlintojų visi pranešimai su nuorodomis yra blokuojami. Jei jūsų komentaras po išsiuntimo nepasirodo, reiškia įrašėte nuorodą arba įvedėte blokuotą el. pašto adresą)

*


Warning: Creating default object from empty value in /var/www/clients/client2/web6/web/modules/mod_udjacomments/helper.php on line 387

  Varduvininkai:


  -oji metų savaitė, metų diena.

  Kompiuterių remontas

  lrytas.lt

  Reklama ir skelbimai svetainėje