Protai, pirmyn!

Antradienį „Žuvėdroje“ vėl nebuvo kur obuoliui nukristi – startavo žaidimo „Auksinis protas“ žiemos-rudens sezonas. Šįkart prie stalų susėdo 11 komandų – 9 ignaliniečių ir 2 švenčioniškių. Švenčionėlių „Žeimeniai“ šiemet tapo „Vėžiais, neinančiais atgal“ (mat jų miesto herbe pavaizduotas vėžys), nauja komanda iš Švenčionių daug negudravo, pasivadino „Švenčioniškiais“, o gimnazistų ekipa šįkart vadinasi „Kas ištrynė powerpointą?“ Visos kitos komandos pavadinimų nekeitė.

Vienus trikdė starto jaudulys, kitiems geram žaidimui reikia apšilimo, tretiems buvo sunkiai įkandami klausimai (jie buvo išties nelengvi), tad komandoms sekėsi permainingai. Praėjusio sezono prizininkams kiek pritrūko sėkmės, todėl ne pats greičiausias vėžys visus aplenkė ir užsiropštė ant aukščiausio laiptelio. Kitiems viskas prieš akis, be jau sužaisto žaidimo laukia dar penkiolika turų.

R. Kajėno nuotr. ir lentelė

Parašykite komentarą

(Prašome komentaruose ir tam skirtoje vietoje aukščiau nerašyti nerašyti nuorodų, kadangi dėl interneto šiukšlintojų visi pranešimai su nuorodomis yra blokuojami. Jei jūsų komentaras po išsiuntimo nepasirodo, reiškia įrašėte nuorodą arba įvedėte blokuotą el. pašto adresą)

*

    Varduvininkai:


    -oji metų savaitė, metų diena.

    Reklama ir skelbimai svetainėje