Mamertas KRAPAUSKAS 1939-01-06 – 2015-07-02

Vakar anksti ryte po neilgos, bet sunkios ligos, eidamas 77-uosius metus, iš gyvenimo išėjo rajone žinomas žurnalistas, Lietuvos žurnalistų sąjungos narys Mamertas Krapauskas. Jis, lyg karys, žurnalistikos arenose kovojo iki paskutinės minutės, liga į patalą paguldė dirbantį, atrodė, dar stiprų ir visur skubantį su redakcijos užduotimis.

Skaityti plačiau

Alfredas GIRDZIUŠAS 1948-06-05 – 2015-03-18

Vakar ryte pribloškė žinia – pakirstas sunkios ligos, Amžinybėn išėjo Alfredas, kurso draugas, tiesiog draugas, kraštietis. Paskutinį kartą telefonu kalbėjomės prieš porą savaičių. Žinojau jo nelaimę, todėl neskambinau, nelindau į akis, buvom sutarę, kad jis pats paskambins, kai tik galės. Nesutramdomas optimistas, tokiu buvo iki paskutinės minutės. Apie savo ligą, kaip visada apie šį bei tą juokaujant, lyg tarp kitko, prasitarė jau po Naujųjų, po atliktos operacijos.

Skaityti plačiau

Mirė kraštietis architektas Valdas Ozarinskas

Kai Išeina Žmogus, artimus jo sielai žmones užvaldo begalinis skausmas, liūdesys ir kankinantys klausimai. Valdas Išėjo, o mūsų širdį graužia kaltės skausmas, kad nepadarėme visko, ką galėjome padaryti. Žinojome apie liūdesį, apie širdgėlą, apie svajones, bet nedarėme nieko... Tiesiog buvome stebėtojais. Kažkas bandė dalinti patarimus, kažkas buvo nebyliu klausytoju... Regis per dažnai mes bijodami ir perdėtai vaidindami mandagius neištiesiame taip reikalingo peties artimam, neištariame taip reikalingo paguodos žodžio... Visada viską suprantame per vėlai... Taip buvo ir bus amžinai...

Skaityti plačiau

Varduvininkai:


-oji metų savaitė, metų diena.

lrytas.lt

Reklama ir skelbimai svetainėje