Istorija kartojasi – viską lems trečios rungtynės

Praėjusį savaitgalį „Ignalinos“ krepšininkai sužaidė dvejas RKBL diviziono atkrintamąsias varžybas su „Akmenės SCKK“ komanda. Šeštadienį ignaliniečiai išvykoje, rungtyniaudami ne pilnos sudėties, pralaimėjo varžovams 81:101, o sekmadienį atsakomąsias varžybas jau žaidė namuose ir jas laimėjo 88:86.

Šios rungtynės su akmeniškiais, kurie Vakarų A pogrupyje buvo užėmę trečią vietą, o pirmajame atkrentamųjų varžybų etape 2:1 buvo įveikę Lietuvos kurčiųjų rinktinę, vyko atkakliai ir permainingai. Jau rungtynių pradžioje svečiai išsiveržė į priekį, laimėdami pirmus du kėlinius. Po ilgosios pertraukos aikštelės šeimininkai pradėjo patikimiau gintis ir rezultatyviau atakuoti varžovų krepšį, tad baigiantis trečiajam kėliniui jiems pavyko ne tik išlyginti rezultatą, bet ir persverti jį savo naudai.

Ketvirtajame kėlinyje vienu metu ignaliniečiai buvo atitrūkę nuo varžovų 6 taškais, bet po kelių klaidų leido varžovams išlyginti rezultatą. Po to rungtynėse pirmaudavo tai viena, tai kita komanda. Paskutinėje minutėje ignaliniečiams pavyko atitrūkti dviem taškais, bet šios persvaros nepavyko išlaikyti ir normalus rungtynių laikas baigėsi lygiosiomis – 75:75.

Teko žaisti 5 pratęsimo minutes. Per jas lemiamu momentu rezultatyviai sužaidė Darius Valkauskas ir ignaliniečiai išplėšė pergalę dviem taškais. Prie šios persvaros svariausiai prisidėjo Modestas Krasauskas ir po traumos atsigavęs Ugnius Luneckas, pelnę atitinkamai 29 ir 26 taškus.

Po šios pergalės abiejų komandų dvikova išsilygino – 1:1, tad atkrintamosios varžybos bus vėl pratęstos Akmenėje.