viagra super force buy over internet

O provincija, kaip visada – našta didžiajai Lietuvai?

Būtų kvaila klausti, ar prisimenat, nes šimtmečiais žingsniuojančios istorijos pradžios nė vienam mirtingajam neįmanoma prisiminti. Gali tik žinoti kitų akimis matytą, jaustą, suprastą bei perpasakotą praeitį. Mūsų ir mūsų miesto pradžia buvo šalia nutiesto Rusijos imperijos valstybinio geležinkelio Sankt Peterburgas–Varšuva. 1862 m. minima buvus medinę geležinkelio stotelę, 1866 m. – kad prie stoties jau gyveno 85 žmonės. 1895 m. dokumentai rodo čia gyvenus jau 300 gyventojų.

Skaityti plačiau

Kaip Mozambiko sukčiai mano sapnus atakavo

Šeštadienio naktį jau buvau giliai įmigęs, kai staiga sučirškė teflonas. Krūptelėjau pro miegus ir stvėriau šalia lovos gulintį mobiliuką – negi kas atsitiko? Kitaip ar skambintų kas naktį (laikrodis rodė 1.53 val.). Dar miegančiomis akimis bandau įsižiūrėti į skambinančiojo numerį. Jis pasirodė keistas, bet telefonas daugiau neskambėjo. Švietė numerio skaičiai +258 83 000 0437. Įdomu, kokios šalies šis kodas? Tačiau tąkart ilgai galvos sau nekvaršinau ir apsiverčiau ant kito šono. Ryte paguglinau, kieno gi tai kodas +258? Nustembu sužinojęs, kad tai Mozambiko iš Afrikos. Bet greitai šį nakties nuotykį pamiršau. Po paros internete skaitau, kad tokio skambučio iš tolimos šalies sulaukiau ne aš vienas, tūkstančiais tokių skambučių atakuota visa Lietuva...

Skaityti plačiau

Didelės atliekos – dar didesnės bėdos

Esam labai išdidūs, pasitikintys savimi, jaučiamės gerbtinais miestiečiais, mokam valgyti pagaliukais (nors mūsų aplinkos žmonės, ačiū Dievui, turėję civilizuotus protėvius, išmokiusius juos kultūringai naudotis šakute ir peiliu ir jiems nėra reikalo grįžti tūkstančius mylių į civilizacijos gilumą, idant baksnotų lėkštėje pagaliukais ir seiliotųsi su visais sėdinčiais užstalėje prie to paties sojos padažo indelio), bet štai susivokti, kad savo neatsakingu elgesiu naikiname savo planetą, niekaip nesiseka. Tiek jau to, gal per daug abstraktu, globalu ir sunkiai apčiuopiama... Gal tiesiog prieš veždami sofą, šaldytuvą ar unitazą į miškelį ar į miesto kapines, prisiminkime, kad vos prieš minutę mes dar jautėmės svarbiais, išdidžiais, gerbtinais ir labai visuomenei reikalingais piliečiais. Gal tokiais ir likime...

Skaityti plačiau

Melas vardan tiesos?

Labai nesinori būti statistiniu verkšlentoju, bet kartais aplinkybės susiklosto taip, jog esi priverčiamas elgtis ne pagal savo norus. Ėmė likimas ir nubloškė į Utenos regiono atliekų tvarkymo centrą. Teko į atliekų centrą pristatyti seną, asbesto prisotintą šiferį. O štai čia ir paaiškėjo, kad norėdami būti teisūs, privalome būti nesąžiningi ir meluoti. 

Skaityti plačiau

Kaip renovacija „užtemdė“ Velykų džiaugsmą

Sakyčiau, visai normalu ir net „sveika“, kad toks procesas, kaip renovacija, vieniems asocijuojasi su taupumu, estetika, kokybiškesniu gyvenimu ar net pasididžiavimu, o kitiems – sveikatos praradimu, skolomis, pykčiais ir įtampa. Kažkam pasiseka, o kažkam – kaip visada. Šįkart į renovacijų nesėkmių sūkurį pateko N. Daugėliškio miestelio Mokyklos g. esančio daugiabučio dviejų kraštinių butų savininkai. Dėl to Velykas draugiškai praleido kibirėliais „sėmuodami“ vandenį užlietuose butuose.

Skaityti plačiau

Ar verta pyktis dėl sulaužyto stalo?

Anądien, lankydamasis Palūšėje, užsukau į naująją įstaigą – poilsio kompleksą „Campus viridis“. Klausiu – kaip sekasi? Įstaigos darbuotojas Algimantas Mineikis sako, kad žiemą veiklą pristabdė. Dirba tik pagal užsakymus. Ir kažkaip piktokai numojo ranka. Supratau, kad kažkas negerai su tais užsakymais. Ir tuomet ponas Algimantas papasakojo tokią istoriją.

Skaityti plačiau

Pastato miesto paplūdimyje likimas – miglotas

Neretai ignaliniečiai manęs klausia, kas ir kada bus statinyje, suręstame miesto paplūdimyje. Kaip žinia, jis ten „išdygo“ kaip savotiška kompensacija už dar 2007 m. išardytą buvusį Etnokultūros centro pastatą, kurio vietą užėmė didžioji „Maxima“. Kalbų būta įvairių: tai ten bus restoranas, tai motelis, tai konferencijų salė. Dabar jau galima pasakyti, kad visiškai neaišku, koks to pastato likimas.

Skaityti plačiau

Dėl medžių tvarkymo – aistrų sūkuriai

Tikiu, kad didžioji dalis žmonijos vertina natūralų gamtos grožį, kurio nepalietė žmogaus fantazija ir ranka. Tačiau, norim to ar nenorim, bet mes turime pripažinti, kad esame didžiulės bendruomenės dalis, kurioje gyvena daugybė žmonių, kuriama begalės įstatymų. Tuo pat metu mes suprantame, kad dėl mūsų išskirtinumo ir individualumo dažnai negalima visada dėl visko sutarti ir rasti teisingų sprendimų.

Skaityti plačiau

Tarsi per Klausučių ūlytėlę...

Redakciją pasiekė nerimo kupinas skambutis. Moteris tiesiog stebėjosi ir guodėsi dėl jų daugiabučių, esančių Aukštaičių gatvėje (Nr. 32 ir 34), kiemų, paverstų purvyno klampyne. „Ryte pasnigo. Parėjau iš poliklinikos ir nustėrau – įeiti į laiptinę galiu tik klampodama per purvyną. Tai kodėl V. Šimonis visą vasarą laukė, o subjurus orams ir pasnigus, ėmė rausti panamėje vamzdynus ir, negana to, tą pačią dieną imtasi renovacijos darbų. Ką jie sau galvoja? Tyčiojasi? Žinau, kad nei aš, nei jūs nieko nepakeisime, tačiau bent jau pasiguosti norėčiau“, – kalbėjo skambinusioji.

Skaityti plačiau

Varduvininkai:


-oji metų savaitė, metų diena.

lrytas.lt

Reklama ir skelbimai svetainėje