Ar verta pyktis dėl sulaužyto stalo?

Anądien, lankydamasis Palūšėje, užsukau į naująją įstaigą – poilsio kompleksą „Campus viridis“. Klausiu – kaip sekasi? Įstaigos darbuotojas Algimantas Mineikis sako, kad žiemą veiklą pristabdė. Dirba tik pagal užsakymus. Ir kažkaip piktokai numojo ranka. Supratau, kad kažkas negerai su tais užsakymais. Ir tuomet ponas Algimantas papasakojo tokią istoriją.

„Jau beveik prieš mėnesį viena palūšietė užsisakė jubiliejinį banketą. Padarėm nuolaidą, sutarėm dėl laiko – balius vyks nuo 18 iki 24 val. Apie 22 val. pastebėjom, kad kažkas iš baliaus svečių sulaužė brangų biuro stalą, kuris kainuoja apie 700 eurų. Jubiliatės sūnus pažadėjo nuostolius atlyginti. Artėjant vidurnakčiui, tas pats vyras paklausė, ar jie negali dar kuriam laikui pasilikti? Sakau – ne, nes ir mūsų darbuotojai tik iki sutarto laiko dirba. Tuomet svečiai susiruošė ir išėjo. Kai nuėjome į banketų salę – nustėrome. Indai ir buteliai ant stalo apversti, ant staltiesės pripilta ketčupo ir dar kažkuo patrinta, kad sunkiau būtų išskalbti. Lėkštė su salotom apversta dugnu į viršų. Taip, matyt, svečiai išliejo savo pyktį, kad nesutikome pratęsti jų banketo...

Kitos dienos pavakarę jubiliatė atėjo atsiskaityti ir jau nuo slenksčio išrėžė, kad ji už jokį stalą nemokės, nes nežinia dar, kas jį sulaužė, gal mes patys, o iš jų dabar reikalaujam. Už banketą susimokėjo. Mums neliko nieko kito, kaip kreiptis į policiją. Po kelių dienų gavome raštą, kad nusikalstamos veiklos neįžvelgta ir ikiteisminio tyrimo atsisakyta. Šį policijos sprendimą apskundėme prokuratūrai, bet atsakymo dar negavome. Jeigu ir prokuratūra numos ranka, dar liks teismas“, – baigė pasakoti A. Mineikis.

Ką čia bepridursi, toks dar mūsų, matyt, kultūros lygis. Kadangi jubiliatės pavardės neskelbiame, tai ir jos nuomonės dėl šio incidento neklausėme. Tikimės, kad konfliktas išsispręs taikiai, juk gyvenama viename kaime, tarsi po vienu stogu, ir pyktis dėl tokių mažmožių labai netiktų. Bent jau visada galima kaimyniškai susitarti.

A. Mineikio nuotr.

Parašykite komentarą

(Prašome komentaruose ir tam skirtoje vietoje aukščiau nerašyti nerašyti nuorodų, kadangi dėl interneto šiukšlintojų visi pranešimai su nuorodomis yra blokuojami. Jei jūsų komentaras po išsiuntimo nepasirodo, reiškia įrašėte nuorodą arba įvedėte blokuotą el. pašto adresą)

*

 • ALGIMANTAS

  Parašytas 2018-03-24 09:43:55

  Istorija Palūšėje. Buvo graži, lietuviška karčiama, žmonės lankėsi su malonumu, gyrė aplinką, aptarnavimą ir virtuvę.
  Po milijoninių remontų, šiaip ne taip atsidarė kažkokia nei tai kavinė, nei tai valgykla. Nėra jokios auros, pigus kičas, visai nederantis prie Nacionalinio parko veido. Akivaizdu- perpektyvos toks dalykas neturi. Kur žiūri ir ką veikia Nacionalinio parko vadovai, nesugebantys atgaivinti prarastos Palūšės.

  Atsakyti

 • V.V.P.

  Parašytas 2018-03-21 06:19:15

  Iš serijos "nelinksma lietuva" arba, švęsti santūriai, tyliai, kad perinčių gandrų neišbaidytūmėte. Absurdiškai nuvairuota istoria. Serviso darymas nesinaudojant tasykle "klijentas visada teisus" veda į liūdną pabaigą. Šio tipo servise, situacijų "nuvairavimas" pozityvumo link - didelis aktyvas. Patenkintas klientas tai reklama kurią gauni nemokamai.
  Drąsiai galiu pasakyti, kad šio "verslininko" neįžvalgumas jį netruks praryti. Apmaudu, bet žvelgiant pozityviai, tai juk visiems tik į naudą :) Vieta tusčia nebūna. Išlieka tik geriausi. Na ir pabaigai išmintis amerikoniškai

  Atsakyti

 • Algimantas Mineikis

  Parašytas 2018-03-20 22:11:24

  Sveiki, kaimyne,
  Ačiū už pareikštą nuomonę ir suvokimą apie „nurautą stalviršį“.
  Taip pat dėkoju už rekomendacijas nesilankyti pas mus tokiems veikėjams kaip Jūs, kaip jubiliatė Algimanta Sakalauskienė ir jos vaikai. Visiems būtų žymiai geriau, jei „rautume ne stalviršius nuo korpuso", o ribotą supratim1 iš savo galvos...

  Atsakyti

 • info

  Parašytas 2018-03-20 17:40:24

  Stalo matosi nurautas stalviršis nuo korpuso. Faktiškai buvo prastai pritvirtinta. Ir cia ne 700€ klausimas. Cia max 30€ kronsteinams. Teismais grasint. Fufu, neivertinat situacijos. Viduje stalo matosi nepazeista stalciu furnitura. Tai kas ka sulauze uz 700€? Labai nerimtai si imone prisitato visuomenei, puldama lankytojus. Pirmiausia reiktu baldininkui reikst pretenzijas, o ne lankytojams. Sveiki atvyke, brangus kaimynai :-) jau zinosime, kur nerekomenduoti lankytis :-)

  Atsakyti

 • Asalnai

  Parašytas 2018-03-20 12:33:43

  Viešinimas yra gan neblogas "vaistas" tokiems kultūros stokojantiems padugnėms nugesinti. Tegul visi žino kas per veikėjai užsiiminėja bet kuo. Patarimas, patalpose įrengti vaizdo stebėjimo kameras, o dabar kai trūksta įrodymų vargu ar pavyks rasti teisingumą, liko tik užsakovo garbės reikalas.

  Atsakyti

Varduvininkai:


-oji metų savaitė, metų diena.

Reklama ir skelbimai svetainėje