viagra super force buy over internet

Apie saugų Lietuvos pasienį Eugenijaus Ostašenkovo kūryboje

Baigiasi itin reikšmingi Lietuvai metai: Lietuvos valstybės atkūrimo 100-etis, Lietuvos kariuomenės įkūrimo 100-etis, 160 metų Vincui Kudirkai, 130 metų, kaip pirmą kartą publikuota V. Kudirkos „Tautiška giesmė“, 99 metai, kaip ji patvirtinta Lietuvos himnu, Sąjūdžio, sudariusio sąlygas atkurti šalies Nepriklausomybę, gimimo 30-etis ir po to vykę pokyčiai šalyje gyvenusių tautinių mažumų bendruomenių gyvenime, Krašto apsaugos sistemos kūrime.

Skaityti plačiau

Pasaulio stebuklai 90-metės Marijos akimis

Kai mūsų seniūnai pakviečia vykti drauge su jais sveikinti vieno ar kito jubiliato, švenčiančio išties garbingą sukaktį, užplūsta jauduliukas: o kas ir kaip bus šįkart? Lapkričio 2-ąją išriedėjome su Ignalinos seniūnu Jonu Polito ir personalo specialiste Birute Lukošiūniene į Strigailiškį pas 90-ies metų sukaktį šventusią Mariją KRINICKIENĘ. Radome gana žvalią, gal kiek įtariai į visus žvelgiančią senolę – juk gyvenimo patirtis byloja nepulti džiaugtis kiekvienu, nežinia kokią žinią atnešusiu. 

Skaityti plačiau

„Žmonės gal pasiilgs juodai baltos fotografijos...“

Dr. Bronius Šablevičius ketvirtadienio pavakarę suteikė progą mums pirmiems pamatyti jo šedevrus – buvome pakviesti į fotografijų parodos atidarymą Ignalinos krašto muziejuje, kur dovanų gavome ir naująją jo knygą „Pakalbėkime naktimis“. Sklindanti natūrali šiluma iš juodai baltų fotografijų kėlė jaukią nostalgiją, kirbino paširdžius, galvoje vėlė minčių sūkurius. Žiupsnelis humoro, žiupsnelis sarkazmo ir atviras kelias pažinčiai... Eik, atrask, ko dar neradai ir net nežinojai esant...

Skaityti plačiau

Anapus girios, pasaulio donorų – vienišių karalystėj

Ar jums patinka knygos ir filmai apie protingas ir paslaptingas, bet ne kiekvienam matomas būtybes, gelbstinčias pasaulį nuo blogio ir sunaikinimo, apie trogus ir gnomus, borgus ir girinius bei jų kovas vainikuojančią išmintį, draugystę, ištikimybę ir meilę? Jei taip, tada jums patiks ir šis pasakojimas. Ilgai svarsčiau, kaip pristatyti vieną pasaulio donorų, vieną iš tų žmonių, kurio tyko mumyse tūnantis blogis, pasivertęs pavydu, neapykanta, panieka. Dabar žinau, kad pavyks. 

Skaityti plačiau

Kai iš seno albumo lapų jaunystė šypsosi...

Kažin ar rajone rasim kitą žmogų, vienoje darbovietėje dirbantį jau 51-uosius metus. Jei dar būtų sena darbo knygelė, joje matytume vieną vienintelį įrašą. O to žmogaus po visą rajoną ieškoti nereikia, jį gali rasti pačiame Ignalinos centre, senoje geroje vyrų kirpykloje Laisvės aikštėje. Tai Marytė Čebatoriūnienė. Ji dirbti į šią kirpyklą atėjo 1968-ųjų kovą, baigusi tuometę Vilniaus plataus profilio kirpėjų mokyklą.

Skaityti plačiau

Nuo modelių iki realių laivų statybos

Ignalinietis Valdas Martinkus mieste žinomas kaip įvairių motorizuotų automobilių ir skraidymo aparatų modelių mėgėjas ir propaguotojas, taip pat filmuojantis ir fotografuojantis skraidinamu dronu, geras kompiuterių meistras. Šią vasarą atsiskleidė dar vienas jo talentas – jis pats vienas nuo pirmo varžtelio iki paskutinės kniedės pasidarė elektromotorinį katerį, kurį jau su draugais išbandė Kančiogino ežere, regatos dienomis plaukiojo Lūšiuose. Pas Valdą lankiausi, kai kateris dar buvo elinge ir vyko paskutiniai darbai prieš bandymus.

Skaityti plačiau

Policijos generalinis komisaras išbandė galiūnų sportą

Policijos departamento gen. komisaras ignalinietis Linas Pernavas dar gegužę debiutavo kultūrizmo varžybose, o vasaros pabaigoje nusprendė priimti dar vieną trenerio, taip pat ignaliniečio, Andriaus Pauliukevičiaus mestą iššūkį. L. Pernavą treniruojantis kultūristas A. Pauliukevičius pasakojo, kad visai neseniai jiedu išbandė galiūnų sportą.

Skaityti plačiau

„Slenksčiuotas tas mano gyvenimas“

Parodyti dėmesį – turbūt daugiausia, ką gali padaryti žmogus žmogui. Gera žinoti, kad esi svarbus, reikalingas. Ir tai lyg žinutė, jog gyvenimą gyveni prasmingai, teisingai. Trečiadienį, rugpjūčio 1 d., drauge su Linkmenų seniūnu Jonu Alekna ir Linkmenų bendruomenės nariais viešėjome pas mokytoją Kazimierą Kardelienę, gyvenančią ir Linkmenyse, ir Šiauliuose, o tądien šventusią 90-ies metų jubiliejų.

Skaityti plačiau

Gimusi kartu su Lietuvos valstybe

Žmonės, gimę kartu su Lietuvos valstybe ir šiemet kartu su ja švenčiantys garbingus jubiliejus, tarsi dar labiau įprasmina savo gyvenimus, taip gražiai susijusius su šalies istorija. Šimto metų sukaktį liepos 23-ąją atšventė ir Ignalinos rajono Pažemiškio kaimo gyventoja Elena Braziulienė. Ji džiaugsmingai sutiko pasveikinti atvykusius svečius, pasakojo apie savo gyvenimą ir vis stebėjosi, kad tiek metelių jai lemta nugyventi, o jie taip greitai lyg upėje vanduo nutekėjo...

Skaityti plačiau

Varduvininkai:


-oji metų savaitė, metų diena.

Reklama ir skelbimai svetainėje