viagra super force buy over internet

„Mūsų dienos – kaip šventė...“?

„Mūsų pirmykščiai protėviai bijojo perkūno ir žaibo, tigro ir žemės drebėjimo, viduramžių protėviai – kalavijo, plėšikų, epidemijų ir Dievo, o mes drebame prieš paprasčiausius popierėlius – pinigus ir dokumentus“ (Erichas Marija Remarkas). Augindami ir auklėdami jaunąją kartą darome kur kas daugiau klaidų nei galėtume sau leisti. Išsikraipiusioms mūsų vertybėms vakarietiškai kultūrai pamėtėjusi laisvės ir gausos deriniu užpildomą turinį, susiformavo pražūtinga laimės iliuziją. 

Skaityti plačiau

Prarastas automobilio numeris – kada tikėtis draudimo išmokos

Vairuotojai ne taip retai patenka į nemalonias situacijas, kai dėl praūžusios stichijos, ilgapirščių arba eismo įvykio apgadinamas ar visiškai prarandamas transporto priemonės valstybinio numerio ženklas. Draudimo bendrovės ERGO Lietuvoje Transporto priemonių žalų administravimo skyriaus vadovas Raimondas Bieliauskas teigia, kad pernelyg uždelsus imtis veiksmų vairuotojų gali laukti rimti nemalonumai. Ekspertas primena, kada praradus numerius draudimas galioja ir kokias procedūras būtina atlikti ištikus minėtai nesėkmei, kad būtų išvengta papildomų rūpesčių.

Skaityti plačiau

Paprastėja automobilių registravimo tvarka, mirus jų savininkams

Balandžio 1 d. paprastėja transporto priemonių registravimo tvarka, mirus jų savininkams. Nuo šiol būsimas paveldėtojas ar kitas asmuo iš karto po savininko mirties galės tapti laikinai transporto priemonės valdytoju – 1 metų laikotarpiui. Paprasčiau tariant, nereikės laukti, kol bus atliktos visos paveldėjimo procedūros. 

Skaityti plačiau

Ir dešimtajame žaidime be siurprizų

Dešimtajame „Auksinio proto“ sezono žaidime geriausiai sekėsi „Tiems patiems“, kurie didindami apsukas, po itin sėkmingo ketvirtojo turo, kurio tema „Prezidentų žmonos“, išsiveržė į priekį ir laimėjo. Ankstesnių žaidimų ir bendros turnyro lentelės lyderiai „Nykštukai“ šįkart su „Prieteliais“ dalinosi tik 5–6 vietas. Kaip jau įprasta, gerai žaidė „Apuokai“ (jie antri), treti šįkart liko Švenčionėlių „Vėžiai“. Visos komandos, išskyrus „O. N. Onimus“, išlukšteno vieną iš bonusinių brangių klausimų.

Skaityti plačiau

Paklydę pinigai

Prieš gavėnią patikrinom maisto atsargas ir pastebėjom – neturim miltų. Ne bėda. Šalia – „Maxima“. Pamenu, atsiskaičiau banko kortele. Miltus su laisvų vištų kiaušiniais padaviau žmonai, o pats įsitaisiau žiūrėti televizorių. Po to nuėjau kompiuteryje patikrinti elektroninės sąskaitos. Surinkau visus reikiamus rekvizitus ir galva apsisuko. Sąskaita buvo pilna nulių ir tik gale – dvidešimt keturi. Kažkas ne taip, nes, prisimenu, sąskaitoj buvo likę tik dešimt eurų.

Skaityti plačiau

Garbingas apdovanojimas mūsų krašto šviesuolei

Lietuvos kariuomenės vadas gen. ltn. Jonas Vytautas Žukas apdovanojo Ignalinos krašto šviesuolę, nusipelniusią mokytoją bei didelę Lietuvos patriotę Birutę ŽEMAITIENĘ, už paminklo, skirto Lietuvos kariuomenės atkūrimo šimtmečiui, pernai pastatymą savo lėšomis Naujajame Daugėliškyje – Lietuvos kariuomenės medaliu kariams ir civiliams ,,100 metų atkurtai Lietuvos kariuomenei“. Medalis Birutei Žemaitienei įteiktas kovo 12 d. Krašto apsaugos ministerijoje, Baltojoje salėje, minint Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną.

Skaityti plačiau

Namams tobulumo suteikti galintis baldininkas

Trylika metų nestandartinius baldus gaminantis Egidijus Gruodis sako, kad jo sėkmės paslaptis – kartais net ir su kaupu išpildomi klientų pageidavimai. Gaveikėnų kaime, nuomojame baldų gamybos ceche verslą įkūręs vyras pasirengęs padėti kiekvienam, ketinančiam savo namuose suderinti jaukumo, praktiškumo, estetikos, kokybės ir kainos santykį.

Skaityti plačiau

Kaip pasigaminti inkilą?

Prasidėjus paukščių sugrįžimo metui, juos pasitikti ruošiasi ir miškininkai, ir gamtai neabejingi šalies gyventojai. Kasmet VĮ Valstybinių miškų urėdija kviečia visus prisijungti prie inkilų kėlimo šventės „Paukščiai grįžta namo“, kurioje galima kelti ir savo pagamintą inkilą. Tarptautinės miškų dienos proga, kovo 21 d., visuose 26 VĮ Valstybinių miškų urėdijos regioniniuose padaliniuose (ir Ignalinoje) bus keliami inkilai, skirti pasitikti sugrįžtančius paukščius, taip prisidedant prie jų išlikimo ir gamtos išsaugojimo.

Skaityti plačiau

Pirmieji pavasario grybai

Pavasario pradžioje grybų sezonas jau prasideda. Pamiškėse, vos tik nutirpus sniegui, pasirodo briedžiukai ir bobausiai, pirmieji pievagrybiai, ausiagrybiai ir netgi beržų bei ąžuolų grybai, kurie yra valgomi, nors ir ne ypač skanūs. Patys skaniausi ir populiariausi, labiausiai pažįstami pavasariniai grybai: briedžiukai ir bobausiai.

Skaityti plačiau

Varduvininkai:


-oji metų savaitė, metų diena.

Išsinuomočiau žemės

lrytas.lt

Reklama ir skelbimai svetainėje