Rajone siaučia valčių vagys

Per tris šių metų mėnesius rajono policija užregistravo septynias valčių vagystes ir sulaukė keliasdešimt pranešimų, kai asmenys, nerašydami pareiškimo, pranešė apie pavogtas valtis:

Skaityti plačiau

Paskendo žmogus

Liepos 30 d., apie 8.15 val., Rimšės sen., Prūčių k., iš Prūto ežero (3 m nuo kranto ir 1 m gylio) ištrauktas 62-ejų M. Š. lavonas be išorinių smurto žymių, jis perduotas policijos pareigūnams. Kūną ištraukė ugniagesiai gelbėtojai. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.

Skaityti plačiau

Iš įvykių suvestinių

Liepos 27 d., apie 1.10 val., Dūkšte, S. Raštikio g., įsibrovus per verandos langą, du vyrai kumščiais mušė 68-erių vyrą per veidą, reikalaudami pinigų, taip jam sukeldami fizinį skausmą. Nuo stalo pagrobė mobilaus ryšio telefoną „ZTE“, padarydami 50 eurų turtinės žalos. Sulaikyti trys įtariami vyrai: 21-erių, gyv. Dūkšte, Laisvės g., 35-erių visaginietis ir 24-erių vyras, gyv. Dūkšte, Stoties g. Visi uždaryti rajono PK ilgalaikio sulaikymo patalpoje. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Skaityti plačiau

Pareigūnas pėsčiųjų perėjoje partrenkė neblaivų vyrą

Liepos 18 d., apie 12.09 val., Ignalinoje, Taikos g., šalia PC „Maxima“, automobilis „VW Passat“, vairuojamas ne tarnybos metu, neuniformuoto, blaivaus VSAT Ignalinos rinktinės 22-ejų vyr. pasieniečio, nepraleido ir partrenkė į pėsčiųjų perėją išėjusį neblaivų (1,74 prom.) 53-ejų vyrą, kuris dėl kojos kaulo lūžio, suteikus med. pagalbą, gydomas ambulatoriškai. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Skaityti plačiau

Siaučia telefoniniai sukčiai

Per pastaruosius mėnesius Utenos apskrityje, o tuo pačiu ir Ignalinos rajone be perstojo siaučia telefoniniai sukčiai. Jie skambina apsimesdami sveikatos priežiūros specialistais, butų ūkio atstovais, banko darbuotojais, policijos pareigūnais, nukentėjusiais giminaičiais ir dar įvairių „reikalų“ tvarkytojais. Šio mėnesio pradžioje, Utenos r. užfiksuoti keturi sukčiavimo atvejai, kuomet nepažįstami asmenys, apgaulės būdu išviliojo namuose laikomus pinigus.

Skaityti plačiau

Iš įvykių suvestinių

Liepos 8 d., apie 10 val., Ceikinių sen., Juodiškės k., 67-erių vyras pastebėjo, kad iš užrakinto automobilio „Subaru Legacy“ pavogtas akumuliatorius, įvairų buities reikmenų, buvusių automobilio bagažinėje. Iš nerakinto sandėliuko pagrobtas benzininis trimeris „Maruyama“ ir benzininis pjūklas. Iš viso padaryta 605 eurų turtinė žala. Signalizacija neįrengta, turtas nedraustas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Skaityti plačiau

Žmogžudystė Vilniaus gatvėje

Birželio 26 d., 15.25 val., Ignalinoje, Vilniaus g. esančiame miškelyje rastas 61-erių moters kūnas kruvina nosimi. Atlikus medicininę ekspertizę paaiškėjo, jog mirtis smurtinė. Vėliau dvejais metais jaunesnė įtariamosios sesuo prisipažino įvykdžiusi nusikaltimą. Antradienį, atlikus medicininę ekspertizę, nustatyta, kad mirtis smurtinė. Įtariamoji nužudytosios sesuo uždaryta į areštinę. 

Skaityti plačiau

Iš įvykių suvestinių

Birželio 22 d. 47-erių didžiasalietis pareiškė, kad iš namo kiemo Ignalinos sen., Didžiasalio k., pavogtas benzininis rankinis vejos pjovimo įrenginys AL-KO BC4125, 2 plastikinės 30 l talpos, kuriose buvo 45 litrai dyzelinio kuro. Iš pievoje stovėjusio traktoriaus T-25 kuro bako išleista ir pagrobta dar apie 50 l dyzelinio kuro. Žala – 295 eurai. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Skaityti plačiau

Dūkštiečio mašinoje – kvaišalai

Birželio 21 d., apie 00.15 val., Utenoje, Basanavičiaus g., pagal gautą informaciją patikrinimui sustabdytas automobilis RENAULT MEGANE SCENIC, kurį vairavo 31-erių vyras, gyv. Dūkšte. Kartu važiavo 28-erių zarasiškė moteris ir 32-ejų visaginietis. Automobilio apžiūros metu salone rastas šviesios spalvos užsegamas dėklas, kuriame rasti du paketai su šviesios spalvos milteliais – galimai su narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Įtariamieji vairuotojas ir keleiviai sulaikyti ir uždaryti į Utenos apskrities VPK areštinę.

Skaityti plačiau

Varduvininkai:


-oji metų savaitė, metų diena.

lrytas.lt

Reklama ir skelbimai svetainėje