Padirbtas banknotas

Balandžio 16 d. Utenos apsk. VPK gauta Lietuvos banko grynųjų pinigų departamento Ekspertizės ir techninio skyriaus specialisto išvada, kad vienas 50 eurų vertės banknotas, kuris paimtas Ignalinoje, Ateities g., iš Swedbank yra netikras. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Skaityti plačiau

Iš įvykių suvestinių

Balandžio 4 d., apie 15.12 val., Vidiškėse, Melioratorių g., bute neblaivus 43-ejų sugyventinis (1,97 prom.) kilusio konflikto metu smurtavo neblaivios 34-erių sugyventinės (3,10 prom.) atžvilgiu, taip sukeldamas fizinį skausmą. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Vyras sulaikytas ir uždarytas į Utenos AVPK areštinę.

Skaityti plačiau

Pranešė ugniagesiai

Balandžio 1 d. Dūkšto sen., Moliakalnio k., atviroje teritorijoje degė paežerės nendrės (išdegė 300 arų). Tą pačią dieną Ignalinoje, Aukštaičių g. 52-ajame name, ugniagesiai gelbėtojai padėjo į butą patekti medikams. Pastačius glaustines kopėčias, laužtuvu išdaužtas balkono rėmas, patekta į butą 1-ajame aukšte ir į vidų įleisti medikai bei policijos pareigūnai.

Skaityti plačiau

Iš įvykių suvestinių

Kovo 29 d., apie 9.50 val., viešoje vietoje Ignalinoje, Geležinkelio g., prie parduotuvės DANALTA konflikto metu neblaivus (2,39 prom.) 35-erių vyras, gyv. Vidiškių sen., Rimšėnų k., ranka trenkė į veidą 22-ejų moteriai, gyv. Naujojo Daugėliškio k., taip sukeldamas jai fizinį skausmą. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Vyras sulaikytas ir uždarytas į Utenos apskrities VPK areštinę. 

Skaityti plačiau

Dūrė peiliu

Kovo 23 d., apie 11.10 val., Didžiasalyje, 58-erių vyras konflikto metu dūrė peiliu į nugarą 46-erių vyrui. Nukentėjusiam Švenčionių ligoninėje suteikus med. Pagalbą, jis išleistas namo gydytis ambulatoriškai. Įtariamasis sulaikytas ir patalpintas į Utenos apskr. VPK areštinę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Skaityti plačiau

Aplaidus apskaitos tvarkymas

Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos ekonominių nusikaltimų tyrimo skyriuje atliekamas ikiteisminis tyrimas, pagal požymius nusikaltimo, numatyto LR BK 183 str. 2 d. (LR BK 183 str. turto pasisavinimas). Ikiteisminis tyrimas pradėtas, susipažinus su UAB IGELA pareiškimu, kuriame nurodyta, kad atlikus materialinių vertybių patikrinimą bendrovės sandėlyje Ignalinoje, Švenčionių g., nustatytas trūkumas 13 644,07 eurų. Atsakingi materialiai asmenys bendrovėje buvo du vyrai.

Skaityti plačiau

Kontrabandą sučiupo belgų aviganė

Naktį iš penktadienio į šeštadienį VSAT Ignalinos pasienio rinktinės pareigūnai ties Ramoniūnų kaimu naktinio matymo įranga užfiksavo laukais ėjusius du asmenis su ryšuliais. Sulaikymo operacijoje dalyvavę pasieniečiai panaudojo tarnybinį šunį. Belgų aviganė Midi (nuotr.) greitai pasivijo nešikus ir pastojo jiems kelią. Abu vyrai iškart pakluso VSAT pareigūnų reikalavimui sustoti ir nesipriešino. Paaiškėjo, kad 22 ir 26 metų Švenčionių r. gyventojai gabeno du juoda polietileno plėvele aptrauktus ryšulius su kontrabandinėmis cigaretėmis. Iš viso pasieniečiai rado 3 tūkst. pakelių rūkalų. Jie pažymėti Baltarusijos akcizo ženklais.

Skaityti plačiau

Iš įvykių suvestinių

Vasario 22 d., apie 15.03 val., Ignalinoje, Turistų g. patikrinimui sustabdyto automobilio „Audi 80“ 54-erių vairuotojui nustatytas 2,37 prom. girtumas. Vyras po apklausos paleistas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Vasario 23 d., apie 22,13 val., Ignalinoje, Aukštaičių g. sustabdytas automobilis HONDA ACCORD TOURER, kurio 52-ejų vairuotojui nustatytas 2,31 prom. girtumas. Vairuotojas gyvena Strigailiškio k. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Vyras sulaikytas ir uždarytas į Utenos AVPK areštinę.

Skaityti plačiau

Iš įvykių suvestinių

Vasario 14 d. 65-erių vyras pareiškė, kad Didžiasalio sen., sodų bendrijoje ,,Birvėta“, Geležinkelio g. iš sodo namelio pro galimai nerakintas duris buvo įsibrauta į vidų ir pavogta nešiojamas kompiuteris JVC su juodos spalvos medžiaginiu dėklu, kolonėlės su garso stiprintuvu, kompiuterio kietasis diskas ir trys USB. Padaryta 475 eurų žala. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Skaityti plačiau

Varduvininkai:


-oji metų savaitė, metų diena.

Išsinuomočiau žemės

Reklama ir skelbimai svetainėje