Žinutė
  • Failed loading XML...

Pareigūnas pėsčiųjų perėjoje partrenkė neblaivų vyrą

Liepos 18 d., apie 12.09 val., Ignalinoje, Taikos g., šalia PC „Maxima“, automobilis „VW Passat“, vairuojamas ne tarnybos metu, neuniformuoto, blaivaus VSAT Ignalinos rinktinės 22-ejų vyr. pasieniečio, nepraleido ir partrenkė į pėsčiųjų perėją išėjusį neblaivų (1,74 prom.) 53-ejų vyrą, kuris dėl kojos kaulo lūžio, suteikus med. pagalbą, gydomas ambulatoriškai. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Skaityti plačiau

Siaučia telefoniniai sukčiai

Per pastaruosius mėnesius Utenos apskrityje, o tuo pačiu ir Ignalinos rajone be perstojo siaučia telefoniniai sukčiai. Jie skambina apsimesdami sveikatos priežiūros specialistais, butų ūkio atstovais, banko darbuotojais, policijos pareigūnais, nukentėjusiais giminaičiais ir dar įvairių „reikalų“ tvarkytojais. Šio mėnesio pradžioje, Utenos r. užfiksuoti keturi sukčiavimo atvejai, kuomet nepažįstami asmenys, apgaulės būdu išviliojo namuose laikomus pinigus.

Skaityti plačiau

Iš įvykių suvestinių

Liepos 8 d., apie 10 val., Ceikinių sen., Juodiškės k., 67-erių vyras pastebėjo, kad iš užrakinto automobilio „Subaru Legacy“ pavogtas akumuliatorius, įvairų buities reikmenų, buvusių automobilio bagažinėje. Iš nerakinto sandėliuko pagrobtas benzininis trimeris „Maruyama“ ir benzininis pjūklas. Iš viso padaryta 605 eurų turtinė žala. Signalizacija neįrengta, turtas nedraustas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Skaityti plačiau

Žmogžudystė Vilniaus gatvėje

Birželio 26 d., 15.25 val., Ignalinoje, Vilniaus g. esančiame miškelyje rastas 61-erių moters kūnas kruvina nosimi. Atlikus medicininę ekspertizę paaiškėjo, jog mirtis smurtinė. Vėliau dvejais metais jaunesnė įtariamosios sesuo prisipažino įvykdžiusi nusikaltimą. Antradienį, atlikus medicininę ekspertizę, nustatyta, kad mirtis smurtinė. Įtariamoji nužudytosios sesuo uždaryta į areštinę. 

Skaityti plačiau

Iš įvykių suvestinių

Birželio 22 d. 47-erių didžiasalietis pareiškė, kad iš namo kiemo Ignalinos sen., Didžiasalio k., pavogtas benzininis rankinis vejos pjovimo įrenginys AL-KO BC4125, 2 plastikinės 30 l talpos, kuriose buvo 45 litrai dyzelinio kuro. Iš pievoje stovėjusio traktoriaus T-25 kuro bako išleista ir pagrobta dar apie 50 l dyzelinio kuro. Žala – 295 eurai. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Skaityti plačiau

Dūkštiečio mašinoje – kvaišalai

Birželio 21 d., apie 00.15 val., Utenoje, Basanavičiaus g., pagal gautą informaciją patikrinimui sustabdytas automobilis RENAULT MEGANE SCENIC, kurį vairavo 31-erių vyras, gyv. Dūkšte. Kartu važiavo 28-erių zarasiškė moteris ir 32-ejų visaginietis. Automobilio apžiūros metu salone rastas šviesios spalvos užsegamas dėklas, kuriame rasti du paketai su šviesios spalvos milteliais – galimai su narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Įtariamieji vairuotojas ir keleiviai sulaikyti ir uždaryti į Utenos apskrities VPK areštinę.

Skaityti plačiau

Vagių grobis – 10,3 tūkst. eurų

Birželio 16 d.64-erių ignalinietė pranešė, kad tarp 13 ir 14 val. buvo apiplėštas jos butas Budrių g.Įlipus pro miegamojo langą, iš spintelės pagrobtas plastikinis maišelis, kuriame buvo įvairūs juvelyriniai dirbtiniai. Nuostolis – 10 300 eurų. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl svetimo turto pagrobimo.

Skaityti plačiau

Iš įvykių suvestinių

Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) Ignalinos rinktinės pareigūnai patruliavo palei sieną su Baltarusija Švenčionių r. Abiejose valstybinės sienos pusėje – miškinga vietovė. Ant kontrolinės juostos, kuri šioje vietoje yra apie 5 m pločio, pasieniečiai pastebėjo neįprastus šviežius pėdsakus. Juos paliko dvi greta ėjusios meškos. Pėdsakai tiesiąja vedė iš Lietuvos į Baltarusiją. Kad tai tikrai yra meškos pėdsakai, patvirtino jų nuotraukas matę ekspertai. Prieš porą savaičių lokys pastebėtas ir nufilmuotas Trakų, vėliau Kaišiadorių rajonuose. Čia turbūt rusai vietoj „žaliųjų žmogeliukų“ į Lietuvą meškas siunčia...

Skaityti plačiau

Iš įvykių suvestinių

Birželio 11 d. 21-erių uteniškis pareiškė, kad2017-06-10, apie 18 val. pastebėjo, jog įsibrauta į jo tėvui priklausantį užrakintą automobilį OPEL VECTRA, stovėjusį Linkmenų sen. Papiliakalnės k., iš kurio pagrobta: piniginė su 500 eurų, jo asmens tapatybės kortelė, vairuotojo pažymėjimas, traktorininko pažymėjimas, banko „Swedbank“ mokėjimo kortelė. Padaryta žala – 510 eurų. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Skaityti plačiau

Varduvininkai:


-oji metų savaitė, metų diena.

lrytas.lt

Reklama ir skelbimai svetainėje