Iš įvykių suvestinių

Kvapai

Balandžio 4 d., apie 00.10 val., pas 65-erių Ignalinos sen., Strazdiškės kaimo gyventoją gyvenamajame name rasta vienuolika litrų skysčio, turinčio specifinio naminės degtinės kvapo. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Brolis prieš brolį

Balandžio 5 d., apie 1.25 val., N. Daugėliškio sen., Ožionių k., namuose kilus žodiniam konfliktui, 40-metis vyras (2,03 prom.) vieną kartą ranka sudavė savo 28-erių broliui (2,75 prom.) į veidą, o lauke lazda jam trenkė į dešinę ranką, taip sukeldamas fizinį skausmą. Po medicinos darbuotojų apžiūros nukentėjusiajam nustatytas dešinės plaštakos sumušimas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Įtariamasis sulaikytas ir uždarytas į rajono PK ilgalaikio sulaikymo kamerą.

Tą pačią dieną 49-erių Vidiškių sen., Dūdų k. gyventoja pareiškė, kad 2017-04-04, apie 21 val., jai priklausančiame bute kilus žodiniam konfliktui, 39-erių sugyventinis ją sumušė, dėl ko ji patyrė fizinį skausmą. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Įtariamasis sulaikytas ir uždarytas į rajono PK ilgalaikio sulaikymo kamerą, vėliau dėl sveikatos problemų išvežtas į N. Vilnios psichiatrijos ligoninę gydymui.

Kontrabanda

Pirmadienio naktį VSAT Ignalinos rinktinės pasieniečiai miške pastebėjo grupę asmenų. Pamatę pareigūnus, du Baltarusijos pusėje buvę asmenys pasišalino į šios šalies gilumą, o trys, buvę Lietuvos pusėje, tamsoje spruko į miško gilumą. VSAT kinologas su belgų aviganiu Gizu pradėjo tikrinti vietovę. Vykdant persekiojimą, Gizas miške aptiko 8 ryšulius, suvyniotus į polietileno plėvelę. Netoliese keturkojis rado dar 18 tokių pat ryšulių su kontrabanda. Iš viso pasieniečiai rado 13 000 pakelių cigarečių be akcizo ženklų ir su Baltarusijos banderolėmis.

    Varduvininkai:


    -oji metų savaitė, metų diena.

    Reklama ir skelbimai svetainėje