Iš įvykių suvestinių

Vagystė

Balandžio 10 d. 53-ejų vyras pareiškė, kad apie 16 val., Kazitiškio sen., Ligūnų I k., iš gyvenamojo namo nerakinamo sandėliuko pagrobta plovimo įrenginys „Karcher“ ir trimeris „Husqvarna“. Iš viso padaryta žala – 500 eurų. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Alimentininkas

Balandžio 11 d. 55-erių moteris, gyv. Mielagėnų sen., Mėčionių k., pareiškė, kad 50-metis vyras pagal 2006 m. rugsėjo 27 d. Ignalinos r. apylinkės teismo nutartį piktybiškai vengia pareigos išlaikyti savo nepilnamečius vaikus: dukrą (gim. 2000 m.) ir sūnų (gim. 2002 m.). Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Smurtas

Balandžio 10 d., apie 21 val., Didžiasalyje, Pupienos g, 45-erių moteriai neblaivus (1,98 prom.) 58-erių vyras sudavė ranka į galvą, taip sukeldamas fizinį skausmą. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Įtariamasis sulaikytas.

Žolė tebedega

Balandžio 10 d. vėl degė pernykštė žolė: Tumelėnų k. (Mielagėnų sen.) išdegė 40 arų, Varnų k. (Dūkšto sen.) – 2 arai žolės.

Parašykite komentarą

(Prašome komentaruose ir tam skirtoje vietoje aukščiau nerašyti nerašyti nuorodų, kadangi dėl interneto šiukšlintojų visi pranešimai su nuorodomis yra blokuojami. Jei jūsų komentaras po išsiuntimo nepasirodo, reiškia įrašėte nuorodą arba įvedėte blokuotą el. pašto adresą)

*

    Varduvininkai:


    -oji metų savaitė, metų diena.

    Reklama ir skelbimai svetainėje