Iš įvykių suvestinių

Vagystė

Gegužės 15 d. 60-metė moteris pareiškė, kad apie 13 val. pastebėjo, jog kelių dienų laikotarpyje buvo įsilaužta į daržinę Vaišniūnų k. ir pavogti nauji automobilio lengvo lydinio ratlankiai bei lapų siurblys-pūtikas. Žala – 530 Eur. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Smurtas prieš motinas

Gegužės 15 d., apie 18.30 val., Dūkšto sen., Pažemiškio k., gyvenamojo namo miegamajame, neblaivus 44-erių sūnus kairės rankos delnu trenkė į kaktą, po to suėmė už kaklo ir smaugė savo 73-ejų motiną, tokiais savo veiksmais sukėlė fizinį skausmą. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Įtariamasis sulaikytas ir uždarytas į Vilniaus apskr. VPK Švenčionių r. PK areštinę.

Tą pačią dieną, apie 20.30 val., Tverečiaus mstl., namo viduje neblaivus (1,72 prom.) 45-erių sūnus necenzūriniais žodžiais iškeikė ir dešinės rankos kumščiu trenkė į smakrą savo 73-ejų motinai, taip sukeldamas jai fizinį skausmą. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Įtariamasis sulaikytas ir uždarytas į Vilniaus apskr. VPK Švenčionių r. PK areštinę.

Promilės

Gegužės 15 d., apie 21.09 val., kelyje Visaginas–Rimšė sustabdytas automobilis CITROEN, kurį vairavo neblaivus (1,78 prom.) 19-metis visaginietis. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. 

Parašykite komentarą

(Prašome komentaruose ir tam skirtoje vietoje aukščiau nerašyti nerašyti nuorodų, kadangi dėl interneto šiukšlintojų visi pranešimai su nuorodomis yra blokuojami. Jei jūsų komentaras po išsiuntimo nepasirodo, reiškia įrašėte nuorodą arba įvedėte blokuotą el. pašto adresą)

*

    Varduvininkai:


    -oji metų savaitė, metų diena.

    Reklama ir skelbimai svetainėje