Bute sprogo dujos

Vakar apie 9.35 val. Ignalinoje, viename iš M. Petrausko g. 4-ojo daugiabučio namo 5-ojo aukšto bute sprogo dujos. Sprogimas suniokojo butą, išlaužė duris į laiptinę ir langus, išdaužė laiptinės langus, trūko net buto siena, iš baldų liko šiukšlių krūva, bet gaisras nekilo ir bute buvęs šeimininkas nenukentėjo. Nė įdrėkimo, nors buvo sprogimo epicentre. Dujos sprogo šeimininkui bandant uždegti dujinės viryklės čiaupą. Keista, kad buto savininkas nepajuto dujų kvapo, juk jų koncentracija buvo pasiekusi kritinę masę. Iškart po sprogimo dar nebuvo aišku, iš kur dujos nutekėjo – iš dujų sistemos ar viryklės. Į įvykio vietą buvo atlėkusios dvi gaisrinės mašinos, policija, greitoji med. pagalba. Įvykis tiriamas.

Smurtas

Gegužės 31 d., apie 16.40 val., Ignalinos sen., Antagavės k., neblaivus 49-erių vyras (girtumą tikrintis atsisakė) tampė už plaukų ir taip sukėlė fizinį skausmą savo nepilnametei dukrai (gim. 2000 m.). Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Įtariamasis sulaikytas ir uždarytas į Vilniaus apskr. VPK Švenčionių r. PK areštinę.

Parašykite komentarą

(Prašome komentaruose ir tam skirtoje vietoje aukščiau nerašyti nerašyti nuorodų, kadangi dėl interneto šiukšlintojų visi pranešimai su nuorodomis yra blokuojami. Jei jūsų komentaras po išsiuntimo nepasirodo, reiškia įrašėte nuorodą arba įvedėte blokuotą el. pašto adresą)

*

    Varduvininkai:


    -oji metų savaitė, metų diena.

    Reklama ir skelbimai svetainėje