Žinutė
  • Failed loading XML...

Iš įvykių suvestinių

Vagystės

Birželio 1 d. 57-erių moteris pareiškė, kad apie 12 val. Ignalinoje, Laisvės g., atlikdama piniginę operaciją bankomate „Swedbank“ nepaėmė iš bankomato išduotų 300 eurų ir nuėjo. Grįžusi savo pinigų nerado. Padaryta žala – 300 eurų. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. 36-erių įtariamasis vagyste sulaikytas ir uždarytas į Vilniaus VPK Švenčionių r. PK areštinę.

Birželio 2 d. 63-ejų vyras, gyv. Linkmenų sen., Šiškinių k., pareiškė, kad nupjovus ūkinio pastato tris pakabinamas spynas, pagrobtas traktoriukas žoliapjovė M125-107T ir motoblokas „Benasi“. Padaryta žala – 2100 Eur. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Susimušė švenčioniškiai

Birželio 3 d. gautas rajono PK Reagavimo skyriaus vyr. patrulio tarnybinis pranešimas, kad apie 02.15 val., klube BBQ AKADEMIJA, esančiame Strigailiškio k., aplinkinių akivaizdoje neblaivus (girtumą tikrintis atsisakė) 27-erių vyras, gyv. Švenčionyse, Strūnaičio g., trenkė kumščiu į veidą kitam 19-mečiui vyrui, gyv. Švenčionėliuose, B. Laurinavičiaus g. Nukentėjusysis dėl žandikaulio lūžio išvežtas į Vilniaus Žalgirio kliniką. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Įtariamasis sulaikytas ir uždarytas į Utenos apskrities VPK areštinę.

Parašykite komentarą

(Prašome komentaruose ir tam skirtoje vietoje aukščiau nerašyti nerašyti nuorodų, kadangi dėl interneto šiukšlintojų visi pranešimai su nuorodomis yra blokuojami. Jei jūsų komentaras po išsiuntimo nepasirodo, reiškia įrašėte nuorodą arba įvedėte blokuotą el. pašto adresą)

*


Warning: Creating default object from empty value in /var/www/clients/client2/web6/web/modules/mod_udjacomments/helper.php on line 387

    Varduvininkai:


    -oji metų savaitė, metų diena.

    lrytas.lt

    Reklama ir skelbimai svetainėje