Iš įvykių suvestinių

Kvaišalai

Birželio 5 d., apie 8 val., Ignalinoje, Mokyklos g., du Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijos mokiniai (gim. 2000 m.) pateikė policijos pareigūnams narkotinių medžiagų, kaip įtariama kanapių. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Karo aidas

Vakar anksti ryte Mažėnuose rastas sprogmuo. Laukiant atvykstant Juozo Vitkaus bataliono išminuotojams, buvo įvestas planas „Skydas“ (saugota, kad prie sprogmens niekas neprieitų).

Gaisras Gilūtose

Birželio 8 d., apie 2.46 val., ugniagesiai gelbėtojai iškviesti į Gilūtas, kur degė individualus gyvenamasis namas. Atvykus į vietą, medinis namas degė atvira liepsna, pusė stogo ir perdengimo buvo įgriuvę. Nudegė ir išardytas šiferinis pastato stogas, sudegė pusė pastato medinio perdengimo, išdegė pusė namo vidaus. Įvykis tiriamas.

Parašykite komentarą

(Prašome komentaruose ir tam skirtoje vietoje aukščiau nerašyti nerašyti nuorodų, kadangi dėl interneto šiukšlintojų visi pranešimai su nuorodomis yra blokuojami. Jei jūsų komentaras po išsiuntimo nepasirodo, reiškia įrašėte nuorodą arba įvedėte blokuotą el. pašto adresą)

*

    Varduvininkai:


    -oji metų savaitė, metų diena.

    Reklama ir skelbimai svetainėje