Iš įvykių suvestinių

Vagystė

Liepos 8 d., apie 10 val., Ceikinių sen., Juodiškės k., 67-erių vyras pastebėjo, kad iš užrakinto automobilio „Subaru Legacy“ pavogtas akumuliatorius, įvairų buities reikmenų, buvusių automobilio bagažinėje. Iš nerakinto sandėliuko pagrobtas benzininis trimeris „Maruyama“ ir benzininis pjūklas. Iš viso padaryta 605 eurų turtinė žala. Signalizacija neįrengta, turtas nedraustas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Promilės prie vairo

Liepos 9 d., apie 4 val., Palūšėje sustabdytas automobilis BMW, kurį vairavo neblaivus (1,93 prom.) 21-erių vyras. Vairuotojas sulaikytas ir uždarytas į Ignalinos r. PK ilgalaikio sulaikymo patalpą. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Mirtis

Liepos 10 d., apie 3.40 val., Linkmenų sen., Cijonų k., virtuvėje rastas 53-ejų vyro  kūnas be išorinių be smurto žymių. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.

Parašykite komentarą

(Prašome komentaruose ir tam skirtoje vietoje aukščiau nerašyti nerašyti nuorodų, kadangi dėl interneto šiukšlintojų visi pranešimai su nuorodomis yra blokuojami. Jei jūsų komentaras po išsiuntimo nepasirodo, reiškia įrašėte nuorodą arba įvedėte blokuotą el. pašto adresą)

*

    Varduvininkai:


    -oji metų savaitė, metų diena.

    Reklama ir skelbimai svetainėje