Iš įvykių suvestinių...

Vagystės

Rugpjūčio 20 d., apie 22 val., iš 28-erių vyrui priklausančio atrakinto automobilio „Opel Vectra“, stovėjusio prie parduotuvės KŪB „Danalta“ Ignalinoje, Aukštaičių g., buvo pagrobtas mobiliojo ryšio telefonas „Samsung Galaxy S7“. Padaryta žala – 500 Eur. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Rugpjūčio 26 d. 46-erių vyras pareiškė, kad apie 10 val. Linkmenų sen., Kiškių k., iš namo kiemo pagrobta baidarė ir 12 irklų. Padaryta žala – 946 EUR. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Smurtas

Rugpjūčio 25 d., apie 20.30 val., Ignalinoje, namuose Miško g., neblaivus (2,49 prom.) 53-ejų sūnus smurtavo prieš savo 74-erių motiną. Įtariamasis sulaikytas ir patalpintas į Vilniaus apskr. VPK Švenčionių r. PK areštinę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Mirtys

Rugpjūčio 24 d., apie 9.15 val., Didžiasalyje, namuose Pupienos g. rastas miręs 66-erių vyras be išorinių smurto žymių. Tą pačią dieną, apie 17.30 val., Linkmenų sen., Pelenių k., pakelės griovyje rastas 64-erių vyro, gyv. Pelenių k., kūnas. Pradėti ikiteisminiai tyrimai mirčių priežastims nustatyti.

Rugpjūčio 25 d., apie 8.43 val., Vidiškių mstl., namuose Melioratorių g., rastas 51-erių vyro kūnas be išorinių smurto žymių. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.

Parašykite komentarą

(Prašome komentaruose ir tam skirtoje vietoje aukščiau nerašyti nerašyti nuorodų, kadangi dėl interneto šiukšlintojų visi pranešimai su nuorodomis yra blokuojami. Jei jūsų komentaras po išsiuntimo nepasirodo, reiškia įrašėte nuorodą arba įvedėte blokuotą el. pašto adresą)

*

    Varduvininkai:


    -oji metų savaitė, metų diena.

    Reklama ir skelbimai svetainėje