Girti prie vairo

Rugsėjo 3 d., apie 15.30 val., Didžiasalyje, Agarinio g., automobilių stovėjimo aikštelėje, neblaivus 47-erių vyras (3,23 prom.) vairavo automobilį AUDI 80, nesuvaldęs kliudė stovintį automobilį AUDI A6 ir nežymiai jį apgadino. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Įtariamasis sulaikytas ir uždarytas į Vilniaus apskr. VPK Švenčionių r. PK areštinę.

Tą pačią dieną, apie 16.40 val., Vidiškių sen., Rimšėnų k., sustabdytas automobilis AUDI 80, kurį vairavo neblaivus 43-ejų vyras (2,29 prom.). Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Įtariamasis sulaikytas ir uždarytas į Vilniaus apskr. VPK Švenčionių r. PK areštinę.

Vagystė

Rugsėjo 2 d. 52-ejų vyras pranešė, kad po nakties iš jam priklausančio ekskavatoriaus KOBELCO SK210 LC, kuris buvo paliktas prie naujai tiesiamo kelio Ignalinos sen., Didžiasalio k., sugadinus kuro bako užraktą, buvo pavogta apie 120 l dyzelinio kuro. Padaryta 120 eurų žala. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. 

Parašykite komentarą

(Prašome komentaruose ir tam skirtoje vietoje aukščiau nerašyti nerašyti nuorodų, kadangi dėl interneto šiukšlintojų visi pranešimai su nuorodomis yra blokuojami. Jei jūsų komentaras po išsiuntimo nepasirodo, reiškia įrašėte nuorodą arba įvedėte blokuotą el. pašto adresą)

*

    Varduvininkai:


    -oji metų savaitė, metų diena.

    Reklama ir skelbimai svetainėje