Žinutė
 • Failed loading XML...

Iš įvykių suvestinių...

Smurtas

Rugpjūčio 7 d. 32-ejų moteris, gyv. Kazitiškio sen., Grybėnų k., Sodų g., pranešė, kad apie 20.06 val., konflikto metu namuose jos 29-erių brolis ranka sudavė jai į veidą, taip sukeldamas fizinį skausmą. Moteris rašyti pareiškimą ir būti apklausiama atsisakė. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Vyras sulaikytas ir uždarytas į Vilniaus aps. VPK Švenčionių r. PK areštinę.

Ieškota mergaitė atsirado

Rajono policija buvo paskelbusi paiešką, kad dingo penkiolikmetė. Internete paskelbus informaciją ir išspausdinus dingusios nuotrauką, apie jos buvimo vietą pranešė draugas, paskambinęs mergaitės mamai. Ignalinos pareigūnai informacijos patikrinti vyko net į Trakų r., Aukštadvario mstl., kur nuo 2017-08-23 (pasak tėvų mergaitė dingusi nuo 2017-08-30) dingusioji viešėjo pas draugą. Ketvirtadienį vakare mergaitę pareigūnai pargabeno į Ignaliną, kuri nenoriai kalba, bet yra sveika ir kaip pati sako, su ja viskas gerai.

Parašykite komentarą

(Prašome komentaruose ir tam skirtoje vietoje aukščiau nerašyti nerašyti nuorodų, kadangi dėl interneto šiukšlintojų visi pranešimai su nuorodomis yra blokuojami. Jei jūsų komentaras po išsiuntimo nepasirodo, reiškia įrašėte nuorodą arba įvedėte blokuotą el. pašto adresą)

*


Warning: Creating default object from empty value in /var/www/clients/client2/web6/web/modules/mod_udjacomments/helper.php on line 387  Liepa - Dūmų jutikliai  Varduvininkai:


  -oji metų savaitė, metų diena.

  Kompiuterių remontas

  lrytas.lt

  Reklama ir skelbimai svetainėje