Galva išdaužė stiklą

Spalio 8 d., apie 7.30 val., Ignalinoje, Vasario 16-osios g., už grasinimą nužudyti sugyventinę sulaikytas ir rajono PK Reagavimo skyriaus pareigūnų vedamas į tarnybinį policijos automobilį, antrankiais už nugaros surakintas, neblaivus (2,16 prom.) 44-erių vyras galva trenkė į tarnybinio automobilio „Škoda Yeti“ bagažinės stiklą ir jį išdaužė. Vyrui dėl praskeltos kaktos ir nosies sužalojimo suteikta med. pagalba, vėliau jis uždarytas į areštinę. Įvykis registruotas.

Smurtininkų šou

Spalio 6 d., tarp 2 ir 3 val., namuose Vidiškėse, Melioratorių g., neblaivi 44-erių moteris (1,07 prom.) grasino susidorojimu savo 68-erių motinai. Grasino nukreipusi į ją metalinius galąstuvus, dėl ko moteris patyrė baimę ir stresą. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Įtariamoji sulaikyta ir uždaryta į Vilniaus apskr. VPK Švenčionių r. PK areštinę.

Tą pačią dieną, apie 20.30 val., N. Daugėliškio sen., Ožionių k., namuose kilus žodiniam konfliktui, neblaivus 40-metis vyras (3,74 prom.) koja spyrė į sėdmenis savo neblaiviai 52-ejų sugyventinei (2,28 prom.), taip jai sukeldamas fizinį skausmą. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Įtariamasis sulaikytas ir uždarytas į Vilniaus apskr. VPK Švenčionių r. PK areštinę.

Spalio 8 d., apie 3.30 val., Rimšės sen., Meikštų k., į namus pas 48-erių moterį atėjo jos 44-erių sugyventinis, kuriam yra skirti teismo įpareigojimai nesiartinti prie minėtos moters, ir, trankydamas į duris, grasino ją papjauti. Vyras sulaikytas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Tą pačią dieną, apie 12.45 val., Ceikinių sen., Strakšiškės k., 37-erių sesuo trenkė į veidą, tampė už plaukų, spyrė į kairės kojos šlaunį savo 39-erių seseriai, taip sukeldama fizinį skausmą. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Mirtis

Spalio 7 d., apie 9.30 val., Bėčiūnuose, savo namuose rastas  65-erių moters kūnas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.

Parašykite komentarą

(Prašome komentaruose ir tam skirtoje vietoje aukščiau nerašyti nerašyti nuorodų, kadangi dėl interneto šiukšlintojų visi pranešimai su nuorodomis yra blokuojami. Jei jūsų komentaras po išsiuntimo nepasirodo, reiškia įrašėte nuorodą arba įvedėte blokuotą el. pašto adresą)

*

    Varduvininkai:


    -oji metų savaitė, metų diena.

    Reklama ir skelbimai svetainėje