Smurtininkai nerimsta

Spalio 23 d., apie 14 val. namuose, esančiuose Naujojo Daugėliškio sen., Taujūnų k., konflikto metu 61-erių vyras naudojo fizinį smurtą prieš 53-ejų žmoną. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Įtariamasis sulaikytas ir uždarytas į Vilniaus apskrities VPK Švenčionių r. PK areštinę.

Spalio 26 d., apie 17.30 val. namuose, esančiuose Ignalinoje, Liepų g., konflikto metu neblaivi (girtumą pasitikrinti atsisakė) 45-erių moteris dviejų nepilnamečių vaikų akivaizdoje naudojo fizinį smurtą prieš 44-erių sugyventinį. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Įtariamoji sulaikyta ir uždaryta į Vilniaus apskrities VPK Švenčionių r. PK areštinę.

Spalio 29 d., apie 16.34 val. Ignalinoje, Miško g., neblaivus 57-erių vyras (2,19 prom.) spyrė į galvą 52-ejų žmonai (tikrintis blaivumą atsisakė), taip sukeldamas jai fizinį skausmą. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Įtariamasis  sulaikytas.

Parašykite komentarą

(Prašome komentaruose ir tam skirtoje vietoje aukščiau nerašyti nerašyti nuorodų, kadangi dėl interneto šiukšlintojų visi pranešimai su nuorodomis yra blokuojami. Jei jūsų komentaras po išsiuntimo nepasirodo, reiškia įrašėte nuorodą arba įvedėte blokuotą el. pašto adresą)

*

    Varduvininkai:


    -oji metų savaitė, metų diena.

    Reklama ir skelbimai svetainėje