Partrenkė pėsčiąjį

Lapkričio 2 d., apie 17.05 val., Vidiškėse, Ignalinos g., blaivi 38-erių moteris, vairuodama automobilį WV GOLF, neapšviestame kelio ruože partrenkė staiga į kelio važiuojamąją dalį įėjusį 65-erių pėsčiąjį. Vyras dėl  kojos ir krūtinkaulio lūžio paguldytas į Visagino ligoninės Chirurgijos skyrių.Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Smurtas

Lapkričio 1 d., apie 20 val., Vidiškėse, Melioratorių g., dėl nepriežiūros iš šeimos paimant vaikus, neblaivi (2,69 prom.) 45-erių motina policijos pareigūnų akivaizdoje rankomis stūmė savo nepilnametį sūnų (gim. 2003 m.), dėl ko jis atsitrenkė į sieną ir patyrė fizinį skausmą. Moteris sulaikyta. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Lapkričio 2 d., apie 18.15 val., Dūkšte, prie Laisvės g. 8-ojo namo, 24-erių  vyrą sumušė pažįstamas vyriškis. Visagino ligoninės Priėmimo skyriuje vyrui nustatytas viršutinio žandikaulio lūžimas bei dviejų priekinių dantų išnirimas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

 

Parašykite komentarą

(Prašome komentaruose ir tam skirtoje vietoje aukščiau nerašyti nerašyti nuorodų, kadangi dėl interneto šiukšlintojų visi pranešimai su nuorodomis yra blokuojami. Jei jūsų komentaras po išsiuntimo nepasirodo, reiškia įrašėte nuorodą arba įvedėte blokuotą el. pašto adresą)

*

    Varduvininkai:


    -oji metų savaitė, metų diena.

    Reklama ir skelbimai svetainėje