Iš įvykių suvestinių

Vagystės

Lapkričio 6 d. 57-erių vyras pareiškė, kad nakties metu iš jam priklausančio neužrakinto garažo, esančio Mielagėnų sen., Reketiškės k., buvo pagrobtas jam priklausantis automobilis AUDI A6. Tos dienos ryte, apie 7.15 val., rastas paliktas kelyje Rubelninkai–Maldanėnai. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Lapkričio 8 d. Ignalinos miškų urėdija pranešė, kad Kazitiškio sen. esančiame miške savavališkai nupjautos ir pavogtos 23 eglės ir 6 pušys. Padaryta 397,82 eurų žala. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Smurtas

Lapkričio 8 d. 27-erių vyras,  gyv. Didžiasalyje, Salos g., pareiškė, kad pažįstamas 35-erių didžiasalietis metaliniu, panašiu į plaktuką daiktu, ne mažiau kaip tris kartus trenkė  jam į galvą. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Degė šiukšlės

Lapkričio 8 d., 11.44  val., ugniagesiams pranešta apie gaisrą Meikštuose, Viršuliškių g. Atvykę ugniagesiai rado atviroje teritorijoje degančias šiukšles.

Parašykite komentarą

(Prašome komentaruose ir tam skirtoje vietoje aukščiau nerašyti nerašyti nuorodų, kadangi dėl interneto šiukšlintojų visi pranešimai su nuorodomis yra blokuojami. Jei jūsų komentaras po išsiuntimo nepasirodo, reiškia įrašėte nuorodą arba įvedėte blokuotą el. pašto adresą)

*


Warning: Creating default object from empty value in /var/www/clients/client2/web6/web/modules/mod_udjacomments/helper.php on line 387

    Varduvininkai:


    -oji metų savaitė, metų diena.

    lrytas.lt

    Reklama ir skelbimai svetainėje