Išaiškinti nusikaltimai

Kovo 5 d. Strigailiškyje buvo įsibrauta į garažo vidų ir iš ten stovėjusio nerakinto automobilio pavogtas automobilinis akumuliatorius. Žala – 50 eurų. Tą pačią dieną kita ignalinietė pranešė, kad buvo įsibrauta į kitą garažą ir iš ten stovėjusio automobilio taip pat pavogtas automobilinis akumuliatorius.

Skaityti plačiau

Išaiškinti nusikaltimai

Dar 2012 m. gegužės 19 d. N. Daugėliškio sen. buvo įsibrauta į Druskininkų m. gyventojui priklausančios sodybos gyvenamąjį namą bei ūkinius pastatus ir pavogti įvairūs daiktai. Buvo padaryta 178,12 Eur (615 Lt) turtinė žala, o dėl sugadinto turto – dar 83,99 Eur (290 litų) žala. Turtas nedraustas, signalizacija neįrengta. Pareigūnai, atlikę tyrimą, nustatė, kad nusikaltimą padarė tos pačios seniūnijos 22-ejų gyventojas. Jam pareikšti įtarimai dėl minėto nusikaltimo padarymo.

Skaityti plačiau

Išaiškinti nusikaltimai

Lapkričio 28 d. UAB „Fintera“ įgaliotas atstovas pranešė, kad Kazitiškio sen., lauke, pagrobta 10 šieno ritinių. Padaryta 300 Lt žala. Pareigūnai, atlikę tyrimą, nustatė, kad minėtą nusikaltimą įvykdė 35-erių Kazitiškio seniūnijos gyventojas.

Skaityti plačiau

Išaiškinti nusikaltimai

Spalio 18–25 d., išdaužus lango stiklą, buvo įsibrauta į vilniečiui priklausantį negyvenamąjį namą N. Daugėliškio sen., iš kurio buvo pagrobtas benzininis pjūklas ir akumuliatorinis suktukas. Žala – 1900 Lt. Taip pat pastebėta, kad buvo įsibrauta į vilniečiui priklausantį garažą ir apgadintas jame stovėjęs automobilis. Žala – 1000 Lt. Buvo pradėti ikiteisminiai tyrimai.

Skaityti plačiau

Išaiškinti nusikaltimai

Rugsėjo 30 d. Kazitiškio sen. gyventojas pranešė, kad pavogtas jam priklausantis automobilis, stovėjęs lauko kelyje prie jam priklausančių fermų. Automobilis prieš vagystę buvo neužrakintas, raktai palikti užvedimo spynoje. Minėtas automobilis rastas už 500 m nuo vagystės vietos, atsitrenkęs į pakelės medį ir apgadintas. Pradėjus ikiteisminį tyrimą, pareigūnai nustatė, kad minėtą automobilį pavogė ir apgadino Kazitiškio sen. gyvenantis nepilnametis. Jam įteiktas pranešimas apie įtarimą dėl nusikaltimo padarymo.

Skaityti plačiau

Išaiškinti nusikaltimai

Birželio 22 d. V. R. pranešė, kad Ignalinoje, Atgimimo g. esančiame bute, pagrobta piniginė, kurioje buvo 40 eurų, 100 Lt, banko mokėjimo kortelė, parduotuvių nuolaidų kortelės, „Tele 2“ papildymo kortelė, neįgaliojo pažymėjimas. Žala – 238 Lt.Pareigūnams atlikus paieškos veiksmus nustatyta, kad vagystę įvykdė ignalinietis R. K.

Skaityti plačiau

Išaiškinti nusikaltimai

Dar 2013 m. rugsėjo 2 d. N. Daugėliškio sen. gyventojas pranešė, kad iš nerakinto garažo pagrobtas jo automobilis „Audi 80“. Automobilyje signalizacijos nebuvo, turtas nuo vagysčių nedraustas. Padaryta 2000 Lt žala. Pareigūnai, atlikę paieškos veiksmus, nustatė, kad minėtą automobilį pavogė 34-erių be pastovios gyvenamosios vietos D. R.

Skaityti plačiau

Vienu smūgiu išaiškintos šešios vagystės

Liepos 22 d., apie 12 val., pranešta dėl įvykdytos vasarinio skėčio vagystės iš sodybos, esančios Dūkšto sen. Nukentėjusysis patyrė 250 litų materialinį nuostolį. Apie 16 val. minėtoji vagystė jau buvo išaiškinta ir nustatyti įtariamieji – du Dūkšto miestelio gyventojai. Artimiausiu metu jiems bus įteikti pranešimai dėl nusikaltimo padarymo. Nusikaltimą atskleisti padėjo sodyboje įrengtos vaizdo stebėjimo kameros.

Skaityti plačiau

Policijos informacija apie išaiškintus nusikaltimus

Birželio 26 d., 3.15 val., į Visagino ligoninės priėmimo skyrių buvo atvežtas kelio Ignalina–Didžiasalis pakelėje rastas sunkios būklės 42-ejų E. C., gyv. Didžiasalio sen. E. C. buvo diagnozuota politrauma, krūtinkaulio, šonkaulių bei stuburo lūžiai, atlikta pilvo operacija. Pareigūnai, atlikę paieškos veiksmus, nustatė įtariamąjį, tai 27-erių rajono gyventojas I. K. Jam pareikšti įtarimai dėl nusikalstamos veikos padarymo.

Skaityti plačiau

Varduvininkai:


-oji metų savaitė, metų diena.

Išsinuomočiau žemės

Reklama ir skelbimai svetainėje