Smurtininkų dienos

Gruodžio 11 d., apie 18 val., Ignalinos sen., Girminių k., namuose Versmės g., neblaivus 56-erių sugyventinis (1,84 prom.) neblaiviai 55-erių moteriai (2,67 prom.) ranka sudavė į krūtinę, naudojo fizinį smurtą, taip jai sukeldamas fizinį skausmą. Vyras sulaikytas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Gruodžio 12 d. dar du smurto protrūkiai. Apie 16.30 val., namuose N. Daugėliškio sen., Triburčių k., konflikto metu 19-metis vyras smurtavo prieš 15-metį brolį. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Vyras sulaikytas ir uždarytas į Utenos apskrities VPK areštinę.

Apie 9 val., namuose Dūkšte, Naujojoje g., konflikto metu 47-erių tėvas smurtavo prieš 18-metę dukrą. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Vyras sulaikytas ir uždarytas į Vilniaus apskrities VPK Švenčionių r., PK areštinę.

Gruodžio 14 d., apie 02.45 val., namuose Vidiškėse, Melioratorių g., konflikto metu neblaivus (1,76 prom.) 22-ejų vyras konflikto metu smurtavo prieš neblaivią (2,80 prom.) 26-erių sugyventinę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Vyras sulaikytas ir uždarytas į rajono PK ilgalaikio sulaikymo patalpą.

Parašykite komentarą

(Prašome komentaruose ir tam skirtoje vietoje aukščiau nerašyti nerašyti nuorodų, kadangi dėl interneto šiukšlintojų visi pranešimai su nuorodomis yra blokuojami. Jei jūsų komentaras po išsiuntimo nepasirodo, reiškia įrašėte nuorodą arba įvedėte blokuotą el. pašto adresą)

*

    Varduvininkai:


    -oji metų savaitė, metų diena.

    Reklama ir skelbimai svetainėje