Iš įvykių suvestinių

Vagystės

Gruodžio 14 d. 18-metis vyras pareiškė, kad Dūkšte, Smėlynės g., išlaužus negyvenamo namo durų spyną, buvo įsibrauta į vidų ir pagrobti du dujų balionai, automobilio raktas, metalinis puodas. Padaryta 97 eurų turtinė žala. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Gruodžio 17 d. 20-metis vyras pareiškė, kad apie 8.30 val. atvykęs į jam priklausantį namą Ignalinoje, Vilniaus aklg., pastebėjo, jog išdaužus namo langą buvo pakliūta į vidų ir iš ten pavogta savaeigė žoliapjovė HUSCVARNA. Padaryta 350 eurų žala. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Promilės „atsitrenkė“ į kelmą

Gruodžio 16 d., apie 00.49 val., kelyje Mikalavas–Senasis Daugėliškis–Panižiškė, 30-metis vyras neblaivus vairavo automobilį BMW 525 (3,05 prom.), jo nesuvaldęs nuvažiavo nuo kelio sankasos ir atsitrenkė į kelmą. Apgadintas automobilis. Ignalinos r. ligoninės priimamajame vairuotojas atsisakė duoti kraujo alkoholio koncentracijos nustatymui. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Vyras sulaikytas ir patalpintas į rajono PK ilgalaikio sulaikymo patalpą

Smurtas

Gruodžio 17 d. 60-metė moteris pareiškė, kad  apie 12 val. Tverečiuje, Beržų g., neblaivus 48-erių sugyventinis (1,60 prom.) kumščiu trenkė į galvą, taip sukeldamas jai fizinį skausmą. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Įtariamasis sulaikytas ir uždarytas į Vilniaus apskr. VPK Švenčionių r. PK areštinę.

Parašykite komentarą

(Prašome komentaruose ir tam skirtoje vietoje aukščiau nerašyti nerašyti nuorodų, kadangi dėl interneto šiukšlintojų visi pranešimai su nuorodomis yra blokuojami. Jei jūsų komentaras po išsiuntimo nepasirodo, reiškia įrašėte nuorodą arba įvedėte blokuotą el. pašto adresą)

*

    Varduvininkai:


    -oji metų savaitė, metų diena.

    Reklama ir skelbimai svetainėje