Kai dovanos kainuoja per brangiai: kaip neapsigauti perkant internetu

Viliojantys dovanų ar nuolaidų kuponų pasiūlymai internete gali suteikti ne tik džiaugsmo, bet ir sukelti rūpesčių. Savo vyrui gimtadienio proga dovanų kuponą pirkusi Dovilė pasakoja, kad problemos prasidėjo ne iš karto. „Iš pradžių viskas atrodė smagu: vyras džiaugėsi dovana, planavome, kaip abu, atėjus pavasariui, pramogausime žirgyne. Tačiau laikas bėgo, dovana užsimiršo ir prisiminėme apie ją likus mėnesiui iki kupono galiojimo termino pabaigos.

Skaityti plačiau

Svarbiausia kelyje – atsakomybė

Policijos pareigūnai, atsižvelgdami į keliuose registruojamus eismo įvykius, kurių metu nukenčia eismo dalyviai, bei atsižvelgdami į jų daromus pažeidimus, ragina tiek vairuotojus, tiek pėsčiuosius laikytis Kelių eismo taisyklių (KET) ir kelyje elgtis atsakingai.Utenos apskrities policijos pareigūnai vien per 2015 m. užfiksavo 1128 greičio viršijimo atvejus. Nustatyta 216 asmenų, sėdusių prie vairo neblaivūs.

Skaityti plačiau

Keliuose pernai nežuvo nė vienas žmogus

Rajono policija atsiskaitė visuomenei. Tačiau nors ši ne vienu skelbimu buvo kviečiama ateiti į susitikimą ir net dar iki jo visą mėnesį laukta klausimų, pastabų ar pasiūlymų policijai, pastarųjų, atrodo, visai negauta, o į susitikimą atėjo tik sauja visuomenės atstovų. Pusė jų politikai, nes ant nosies savivaldos rinkimai ir tautai reikia rodytis.

Skaityti plačiau

Saugiausia 2014 m. seniūnija – Linkmenų

Ketvirtadienį Ignalinos AE regiono viešųjų paslaugų verslui salėje rajono Policijos komisariatas atsiskaitė visuomenei. Nors kvietimai į susirinkimą buvo spausdinami ne kartą, tos visuomenės atstovų atėjo tik sauja. Apie policijos skyrių vadovų ataskaitas rašysime vėliau, o šiandien dar apie vieną to susirinkimo detalę. Jo metu apdovanojimai įteikti kriminogeniniu požiūriu 2014 m. saugiausiai rajono seniūnijai.

Skaityti plačiau

Policijos veikla per pirmą šių metų pusmetį

Per šių metų pirmąjį pusmetį Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Ignalinos r. policijos komisariato (rajono PK) Prevencijos poskyrio pareigūnai (apylinkės inspektoriai) išaiškino 145 administracinius teisės pažeidimus, 14 kelių eismo taisyklių (KET) pažeidimus, 29 teisės pažeidimus, susijusius su akcizais apmokestinamų prekių laikymu, gabenimu, naudojimu ar realizavimu...

Skaityti plačiau

Kelių policija primena

Kelių policija primena, kad nuo 2014-07-01 d. keitėsi Kelių eismo taisyklėse ir saugaus eismo automobilių keliais įstatyme keliami reikalavimai dviratininkams. Nuo minėtos datos dviratininkams taikomi reikalavimai: keliu leidžiama važiuoti tik tvarkingą stabdį ir garso signalą turinčiu dviračiu; dviračio gale turi būti raudonas šviesos atšvaitas arba raudonos šviesos žibintas, iš abiejų šonų – oranžiniai šviesos atšvaitai, pritvirtinti prie ratų stipinų.

Skaityti plačiau

Dysnos kaimas susibūrė į saugią kaimynystę

Rajono policijos komisariato viršininkas Dainius Šidlauskas kartu su Viešosios policijos skyriaus Prevencijos poskyrio viršininku Artūru Blaškausku, vyresniąja specialiste Jūrate Pernaviene, specialiste Erika Luneckiene ir apylinkės inspektore Jelena Špakova, lankėsi Dysnos k. bibliotekoje (Didžiasalio sen.), kurioje susitiko su Dysnos, Navikų ir Vosiūnų kaimo bendruomene.

Skaityti plačiau

Policijos bičiulio Amsio pastebėjimai ir patarimai tėvams

Saugaus eismo dienos išvakarėse, balandžio 4 d., rajone viešėjo policijos bičiulis Amsis. Jis kartu su rajono policijos komisariato pareigūnais ir Ignalinos kelių tarnybos viršininku Vaiduoliu Taraškevičiumi, aplankė daugelį rajono švietimo įstaigų. Amsis dovanojo vaikams saldumynus su savo atvaizdu ir kvietė apsilankyti Saugaus eismo klasėje, įrengtoje Utenos apskrities vyriausiajame policijos komisariate.

Skaityti plačiau

Dietkauščiznoje – saugios kaimynystės grupė

Kovo 27 d. Dietkauščiznoje įkurta saugios kaimynystės grupė. Kaimo bibliotekoje rajono policijos komisariato Viešosios policijos skyriaus Prevencijos poskyrio vyresnioji specialistė Jūratė Pernavienė ir specialistė Erika Luneckienė susitiko su aktyviais kaimo bendruomenės nariais, kuriuos į susitikimą sukvietė Dietkauščiznos kaimo seniūnaitė Dalia Kulakauskienė. Susitikimo tikslas – supažindinti su saugios kaimynystės idėja, informuoti apie tykančius pavojus, išgirsti gyventojų pastabas ir lūkesčius.

Skaityti plačiau

Varduvininkai:


-oji metų savaitė, metų diena.

Išsinuomočiau žemės

Reklama ir skelbimai svetainėje