Iš įvykių suvestinių

Smurtas

Vasario 15 d., apie 15 val., Ignalinoje, Taikos g. bute, konflikto metu neblaivus (2,91 prom.) 48-erių vyras smurtavo prieš neblaivią (3,55 prom.) 30-metę sugyventinę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Vyras sulaikytas ir uždarytas į Utenos apskrities VPK areštinę.

Vasario 17 d., apie 14.20 val., Tverečiaus sen., Dvaryščių k., neblaivus (2,31 prom.) 42-ejų vyras smurtavo prieš neblaivią (2,01 prom.) 49-erių sugyventinę. Vyras sulaikytas ir patalpintas į Utenos apskr. VPK areštinę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.        

Vasario 18 d., apie 16.20 val. Tverečiuje, Č. Kudabos g.,  neblaivus 38-erių vyras (0.95 prom.) smurtavo prieš 38-erių sugyventinę, sukeldamas jai fizinį skausmą. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Įtariamasis sulaikytas ir uždarytas į Utenos apskr. VPK areštinę.

Vasario 16 d. 39-erių vyras, gyv. Utenoje, Taikos g., pareiškė, kad apie 14.50 val., būnant Linkmenų sen., Stripeikių k., ant Šaminio ežero, 49-erių pusbrolis be jokios priežasties kumščiu sudavė tris smūgius į veidą. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Mirtis

Vasario 15 d., apie 8.55 val., Tverečiuje, Z. Žemaičio g., rastas 60-metės moters, gyv. Beržų g., kūnas be išorinių matomų smurto žymių. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.

Parašykite komentarą

(Prašome komentaruose ir tam skirtoje vietoje aukščiau nerašyti nerašyti nuorodų, kadangi dėl interneto šiukšlintojų visi pranešimai su nuorodomis yra blokuojami. Jei jūsų komentaras po išsiuntimo nepasirodo, reiškia įrašėte nuorodą arba įvedėte blokuotą el. pašto adresą)

*

  • Nerijus Vaičas

    Parašytas 2018-02-21 16:24:07

    Kodėl ponas apie dinda nerašo? Jei tai normalu tai normalu. Stora barzdota korumpuota kiaulė sedi kelese kėdėse ir dulkina smegenis pencininkam,dar ima piniga už agitacini korumpuota leidini apie savo Ignalina.

    Atsakyti

Varduvininkai:


-oji metų savaitė, metų diena.

Reklama ir skelbimai svetainėje