Grasino pistoletu

Smurtas

Kovo 12 d., apie 13.52 val., pranešta, kad Ignalinoje, Geležinkelio g., apie 60 metų amžiaus vyriškis aplinkiniams grasina daiktu, panašiu į pistoletą. Atvykus į įvykio vietą, autobusų stotyje buvo sulaikytas 64-erių vyras, pas kurį rastas 8 mm dujinis pistoletas RECK ir 6 vnt. šio kalibro šovinių. Leidimo laikyti ginklą vyras neturi. Įtariamasis sulaikytas ir patalpintas į Utenos apskr. VPK areštinę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Kovo 11 d. Didžiasalyje, namuose Karalyčios g., 13-metis brolis 10-mečiui broliui daugiau nei vieną kartą ranka trenkė per skruostus, o 31-erių nukentėjusiojo patėvis tampė jį už ausų. Vyras sulaikytas ir patalpintas į Utenos apskr. VPK areštinę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Kovo 13 d., apie 22 val., Vidiškių sen., Dūdų k., namuose neblaivus (1,62 prom.) 40-metis vyras smurtavo prieš neblaivią (2,08 prom.) 50-metę sugyventinę. Vyras sulaikytas ir patalpintas į Utenos apskr. VPK areštinę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

DIENA.LT nuotr.

Parašykite komentarą

(Prašome komentaruose ir tam skirtoje vietoje aukščiau nerašyti nerašyti nuorodų, kadangi dėl interneto šiukšlintojų visi pranešimai su nuorodomis yra blokuojami. Jei jūsų komentaras po išsiuntimo nepasirodo, reiškia įrašėte nuorodą arba įvedėte blokuotą el. pašto adresą)

*

    Varduvininkai:


    -oji metų savaitė, metų diena.

    Reklama ir skelbimai svetainėje