Iš įvykių suvestinių

Vagystė

Balandžio 8 d., apie 14.46 val., 47-erių vyras, gyv. Kaune, atvykęs į jam priklausantį negyvenamą apleistą pastatą Ignalinoje, Aukštaičių g., pastebėjo, kad išlaužus lentas, kuriomis buvo užkaltos pastato durys ir langai, buvo įsibrauta į namo vidų ir pavogti du kastuvai, cinkuotas karutis, dėvėta striukė, juodos spalvos grėblys, metalinis laužtuvas ir vaikiškas dviratis. Dėl vagystės padaryta 107 eurų turtinė žala. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Smurtas

Balandžio 8 d., apie 17.05 val., N. Daugėliškio sen., Mikalavo k., Versmės g., neblaivus (1,64 prom.) 75-erių vyras smurtavo prieš 74-erių žmoną ir 20-metę anūkę. Vyras sulaikytas ir patalpintas į Vilniaus apskr. VPK Švenčionių r. PK areštinę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Gaisrai

Balandžio 6 d., 21.41 val., ugniagesiai Ignalinoje iškviesti į Šilo g., kur iš ūkinio pastato šalia 4-ojo namo veržėsi dūmai. Atvykę ugniagesiai rado dūmtraukyje užsidegusius suodžius.

Be to, ugniagesiai 7 kartus vyko gesinti degančios žolės.

15min. nuotr.

Parašykite komentarą

(Prašome komentaruose ir tam skirtoje vietoje aukščiau nerašyti nerašyti nuorodų, kadangi dėl interneto šiukšlintojų visi pranešimai su nuorodomis yra blokuojami. Jei jūsų komentaras po išsiuntimo nepasirodo, reiškia įrašėte nuorodą arba įvedėte blokuotą el. pašto adresą)

*

    Varduvininkai:


    -oji metų savaitė, metų diena.

    Reklama ir skelbimai svetainėje