Iš įvykių suvestinių

Smurtas 

Gegužės 5 d., apie 0.17 val., pranešta, kad Kazitiškyje, Parko g., vyrą sumušė sūnus. Po įvykio sūnus pasišalino iš namų. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Gegužės 6 d., apie 13 val., namuose Kazitiškio sen., Serapiniškės k., konflikto metu 46-erių vyras smurtavo prieš neblaivią (3,27 prom.) 39-erių sugyventinę. Po konflikto vyras iš namų pasišalino. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Neišdegė

Gegužės 4 d., apie 8.25 val., Ignalinoje, Švenčionių g., VĮ ,,Regitros“ vyr. specialistas pranešė, kad bandyta įregistruoti 2016 m. Italijoje vogtą automobilį „Audi A6“. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Mirtis

Gegužės 5 d., apie 16.11 val., prie garažų Vidiškėse, Sodų g., staiga mirė 43-ejų vyras, Vilniuje, Kanto al. Kūnas be išorinių matomų smurto žymių. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.

Parašykite komentarą

(Prašome komentaruose ir tam skirtoje vietoje aukščiau nerašyti nerašyti nuorodų, kadangi dėl interneto šiukšlintojų visi pranešimai su nuorodomis yra blokuojami. Jei jūsų komentaras po išsiuntimo nepasirodo, reiškia įrašėte nuorodą arba įvedėte blokuotą el. pašto adresą)

*

    Varduvininkai:


    -oji metų savaitė, metų diena.

    Reklama ir skelbimai svetainėje