„Girta“ avarija

„Girta“ avarija

Gegužės 7 d., apie 18.02 val., N. Daugėliškio sen., Seniškio I k., Saulėlydžio g., rastas nuo kelio nuvažiavęs ir apvirtęs automobilis „Wolksvagen Passat“, prie automobilio nieko nebuvo, vairuotojas pasišalinęs. Nuvykus į minėtą kaimą, rastas neblaivus (2,64 prom.) 34-erių vyras, kuris prisipažino vairavęs automobilį būdamas neblaivus, kartu važiavo ir jo draugė (gim. 1977 m.). Atvykusi GMP sužalojimų moteriai nenustatė, nuvežė į Švenčionių ligoninę, kur ji paguldyta stebėjimui. Vyras patalpintas į Utenos apskr. VPK areštinę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Gaudynės

Gegužės 9 d., apie 23.43 val., kelyje Ignalina–Didžiasalis, buvo stabdomas automobilis AUDI 80, tačiau automobilio vairuotojas į pareigūnų reikalavimus sustoti nereagavo. Persekiojant automobilį, Ažvinčių girioje, miško kelyje panaudojus priverstinę stabdymo priemonę „ežį“, automobilis buvo sustabdytas. Jį, neturėdamas „teisių“, vairavo neblaivus 34-erių vyras (2,30 prom.), gyv. Vidiškėse, Rimšėnų g. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Įtariamasis sulaikytas ir uždarytas į Utenos apskr. VPK areštinę.

Trys promilės

Gegužės 9 d., apie 23.50 val. Ignalinoje, Geležinkelio ir Smėlio g. sankryžoje, sustabdytas automobilis FORD GALAXY su priekaba, kurį vairavo girtas 37-erių vyras (3,04 prom.), gyv. Ignalinoje, Atgimimo g.. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Įtariamasis sulaikytas ir uždarytas į Utenos apskr. VPK areštinę.

Primušė

Gegužės 9 d., 24-erių vyras, gyv. Kazitiškio sen., Bajorų I k., pareiškė, kad 2018-05-07, apie 15.10 val., Ignalinoje, Turistų g., 21-erių vyras rankos kumščiu sudavė jam į ausį, tokiais savo veiksmais sukeldamas fizinį skausmą. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

15min.lt nuotr.

Parašykite komentarą

(Prašome komentaruose ir tam skirtoje vietoje aukščiau nerašyti nerašyti nuorodų, kadangi dėl interneto šiukšlintojų visi pranešimai su nuorodomis yra blokuojami. Jei jūsų komentaras po išsiuntimo nepasirodo, reiškia įrašėte nuorodą arba įvedėte blokuotą el. pašto adresą)

*

    Varduvininkai:


    -oji metų savaitė, metų diena.

    Reklama ir skelbimai svetainėje