Latvis fantazuotojas

Praėjusią savaitę VSAT Ignalinos pasienio rinktinės Pūškų užkardos pasieniečiai sustabdė patikrinti automobilį „Mitsubishi Galant“ su latviškais numeriais. Mašiną vairavo 35-erių Latvijos pilietis. Vyras VSAT pareigūnams pateikė tvarkingus transporto priemonės dokumentus, tačiau vairuotojo pažymėjimas pareigūnams sukėlė įtarimų. Netrukus išaiškėjo, kad tai vadinamasis fantazijos dokumentas – neegzistuojančio pavyzdžio esą tarptautinis vairuotojo pažymėjimas. Dėl dokumento suklastojimo ar disponavimo juo VSAT Ignalinos pasienio rinktinėje pradėtas ikiteisminis tyrimas. Užsieniečiui gresia areštas arba laisvės atėmimas iki 4 metų. Automobilis „Mitsubishi Galant“ perduotas kartu vykusiai Latvijos pilietei, turėjusiai tvarkingus dokumentus.

Smurtas

Birželio 1 d., apie 16 val., namuose Tverečiuje, Č. Kudabos g., neblaivus (3,43 prom.) 57-erių sugyventinis grasino ketveriais metais vyresnei draugei, kad ją papjaus, o po to uždegs namus. Vyras sulaikytas ir patalpintas į Utenos apskr. VPK areštinę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Birželio 3d., apie 20.40 val., Didžiasalyje, Salos g., 47-erių vyras smurtavo prieš neblaivią (3,67 prom.) tokio pat amžiaus moterį. Vyras iš įvykio vietos pasišalino. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Mirtis

Birželio 1 d., apie 11.50 val., namo viduje Dūkšto sen., Maliakalnio k., Dysnų g., rastas  82-ejų vyro kūnas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.

Parašykite komentarą

(Prašome komentaruose ir tam skirtoje vietoje aukščiau nerašyti nerašyti nuorodų, kadangi dėl interneto šiukšlintojų visi pranešimai su nuorodomis yra blokuojami. Jei jūsų komentaras po išsiuntimo nepasirodo, reiškia įrašėte nuorodą arba įvedėte blokuotą el. pašto adresą)

*

    Varduvininkai:


    -oji metų savaitė, metų diena.

    Reklama ir skelbimai svetainėje