viagra super force buy over internet
Žinutė
  • Failed loading XML... StartTag: invalid element name Extra content at the end of the document

Iš įvykių suvestinės

Rastas ginklas

Birželio 19 d., apie 7.40 val., Dūkšte, Sodų g., sandėliuke moteris rado galimai mirusiam broliui priklausiusį lygiavamzdį vienvamzdį 16 kalibro medžioklinį šautuvą. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Vagystė

Birželio 17 d., apie 8.07 val., 67-erių vyras, gyv. Ginučiuose, Ginučių g., pranešė, kad įsibrauta į jam priklausančios sodybos Ginučiuose ūkinio pastato sandėliuką ir pavogtas benzininis pjūklas "Husqvarna 137-15“. Padaryta 200 eurų žala. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Vairavo girtas

Birželio 18 d., apie 15.35 val., Mielagėnuose, Bažnyčios g., sustabdytas automobilis „VW Golf“, kurį vairavo neblaivus (2,77 prom.) 68-erių vyras. Vairuotojas sulaikytas ir patalpintas į Utenos apskr. VPK areštinę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. 

Išžaginimas

Birželio 18 d., apie 16.35 val., Ignalinos sen., Žydelių k., Žvėrupės gatvės kieme, 53-ejų moterį kėsinosi išžaginti 46-erių vyras. Jis sulaikytas ir patalpintas į Utenos apskr. VPK areštinę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Smurtas

Birželio 18 d., apie 21 val., Didžiasalyje, Ignalinos g., namuose neblaivus (3,34 prom.) 29-erių vyras smurtavo prieš savo 62-ejų tėvą. Vyras sulaikytas ir patalpintas į Utenos apskr. VPK areštinę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Birželio 18 d., apie 12 val., Dūkšte, Zarasų g., 44-erių vyrui kitas pažįstamas vyras, daiktu panašiu į kastuvą, sudavė ne mažiau dešimties kartų į įvairias kūno vietas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Varduvininkai:


-oji metų savaitė, metų diena.

Apklausa

Jei savivaldybių rinkimai vyktų rytoj, už kurios partijos kandidatų sąrašą balsuotumėte?

Apklausa

Jei savivaldybių rinkimai vyktų rytoj, už kurį kandidatą į merus balsuotumėte?

lrytas.lt

Reklama ir skelbimai svetainėje