Netikėti kelių policijos reidai

Gruodžio 8-ąją Utenos apskrities Kelių policijos skyriaus pareigūnai pradėjo Ignalinos mieste, vykdydami neblaivių vairuotojų, vairuotojų, neturinčių teisės vairuoti transporto priemones, kontrole. Pareigūnai patikrino apie 200 vairuotų, iš jų buvo nustatyti du, kurie nepabūgo sėsti už vairo neblaivūs. Jiems buvo nustatyti lengvi 0,80 ir 0,84 prom. girtumai.

Baigę neblaivių vairuotojų kontrolę, ekipažai patraukė į skirtingas puses, vienas ekipažas nuvykęs į Zarasus iškart sustabdė dviračio vairuotoją, kuriam buvo nustatytas 0,90 prom. Taip pat Zarasų mieste buvo išaiškinti trys Kelių eismo taisyklių (KET) pažeidimai: du vairuotojai vairavo automobilius, neapdraustus privalomuoju civilinės atsakomybės draudimu, o trečias vairuotojas, vairuodamas automobilį, nesegėjo saugos diržo.

Antras kelių policijos ekipažas iš Ignalinos nuvyko į Molėtus, kur išaiškino keturis KET pažeidimus – du vairuotojai nesegėjo saugos diržų, vienas vairavo automobilį, neapdraustą privalomuoju civilinės atsakomybės draudimu ir vienas asmuo vairavo automobilį, kuriam neatlikta privalomoji techninė apžiūra.

Policija primena, kad netikėti reidai organizuojami nuolat, keičiant patruliavimo vietas ir laiką, kad pažeidėjai negalėtų išvengti atsakomybės už KET pažeidimus, o ypač už transporto priemonės vairavimą neblaiviam.

Parašykite komentarą

(Prašome komentaruose ir tam skirtoje vietoje aukščiau nerašyti nerašyti nuorodų, kadangi dėl interneto šiukšlintojų visi pranešimai su nuorodomis yra blokuojami. Jei jūsų komentaras po išsiuntimo nepasirodo, reiškia įrašėte nuorodą arba įvedėte blokuotą el. pašto adresą)

*


Warning: Creating default object from empty value in /var/www/clients/client2/web6/web/modules/mod_udjacomments/helper.php on line 387

    Varduvininkai:


    -oji metų savaitė, metų diena.

    lrytas.lt

    Reklama ir skelbimai svetainėje