Kurdai į Lietuvą brovėsi pro Vosiūnus

Keisdamiesi informacija su Baltarusijos Polocko būrio pasieniečiais, antradienį vakare Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) Ignalinos rinktinės Tverečiaus  užkardos pasieniečiai pastebėjo 6 asmenis. Jie, pasišviesdami žibintuvėliais, tamsoje ėjo lauku Vosiūnų kaimo prieigose, maždaug už 300 m nuo sienos su Baltarusija.

Tverečiaus pasieniečiai keturis suaugusiuosius ir du nepilnamečius sulaikė ir pristatė į užkardą. Susikalbėti su migrantais sekėsi sunkiai. Sulaikytieji, pirminiais duomenimis, prisistatė kurdų tautybės Turkijos piliečiais. Gali būti, kad tai yra sutuoktinių pora su dviem vaikais bei dar vienas vyras ir moteris. Du suaugusieji turėjo Turkijos vairuotojo pažymėjimus. Nepilnamečiai ir dar vienas suaugęs vyras nešėsi Turkijos asmens tapatybės pažymėjimus. Viena moteris dokumentų neturėjo.

Migrantų sulaikymo vietoje aptiktas kelių asmenų sniege išmintas takas, vedantis iš Baltarusijos į Lietuvą. VSAT Ignalinos rinktinėje dėl neteisėto valstybės sienos perėjimo pradėtas ikiteisminis tyrimas. Naktį iš antradienio į trečiadienį sulaikytieji praleido Tverečiaus užkardos laikino sulaikymo patalpose. Trečiadienį priešpiet migrantai buvo pristatyti į Ignalinos rinktinę, kur turėjo atvykti kurdų kalbos vertėjas.

Parašykite komentarą

(Prašome komentaruose ir tam skirtoje vietoje aukščiau nerašyti nerašyti nuorodų, kadangi dėl interneto šiukšlintojų visi pranešimai su nuorodomis yra blokuojami. Jei jūsų komentaras po išsiuntimo nepasirodo, reiškia įrašėte nuorodą arba įvedėte blokuotą el. pašto adresą)

*

  • gfhgf

    Parašytas 2017-02-06 08:07:17

    ne i lietuva o pro lietuva tikriausiai.rasinejat kaip visada nesamones. kam reikalinga ta jusu lietuva)))))))

    Atsakyti

Varduvininkai:


-oji metų savaitė, metų diena.

Reklama ir skelbimai svetainėje