Naujos tarybos kadencijos pradžia: namų darbai neatlikti

Praėjusį penktadienį pirmajame rajono savivaldybės devintosios kadencijos tarybos posėdyje buvo priimtos tarybos narių priesaikos. Taip pat pasveikintas naujasis meras Justas Rasikas, kurį į šventę atlydėjo žmona su dukra. Tą pačią dieną slaptu balsavimu išrinktas mero pavaduotojas, kurio rinkimai ir parodė naujosios tarybos „pasimetimą“. Posėdžio metu paskirtas laikinasis savivaldybės administracijos direktorius. 

Skaityti plačiau

Apie pirmą tarybos posėdį kitaip

Oficialiai rajono tarybos opozicija dar nėra pasiskelbusi. Tam turi būti merui įteiktas oficialus pareiškimas. Kol jos nėra, keletas pastabų, užrašytų po pirmojo naujosios kadencijos posėdžio. Priesaiką davė 21 tarybos narys. Iš jų tik vienas – liberalas Vygandas Dilys – prisiekė be žodžių „tepadeda man Dievas“...

Skaityti plačiau

Pensijų kaupimas įsibėgėja – ką vertėtų žinoti

Jau tris mėnesius gyventojai pensijai antros pakopos fonduose kaupia pagal naują modelį. Daugiau nei 800 tūkstančių Lietuvos gyventojų – kas antras, jei neskaičiuojame pensininkų ir vaikų – kiekvieną mėnesį moka įmokas ir gauna valstybės paskatas. Svarbiausia, kad daugelis jų pradėjo domėtis, kaip geriausiai taupyti senatvei. 

Skaityti plačiau

Paskutinis posėdis

Savivaldybės tarybos posėdyje priimti 23 sprendimai, išklausyta informacija, pritarta savivaldybės mero, savivaldybės administracijos ir direktoriaus 2018 m. veiklos ataskaitoms. Taryba  pritarė dviems naujiems projektams – „Fizinio aktyvumo skatinimas Didžiasalyje“ ir „Esamų sporto bazių remontas Ignalinos rajone“. Planuojama Didžiasalyje atnaujinti esančios treniruoklių salės įrangą, nes esama yra susidėvėjusi, nesaugi. 

Skaityti plačiau

Adrenalino ir smagaus laisvalaikio mėgėjams – šaudykla Azoje

Visame pasaulyje labai paplitusi šaudymo pramoga. Žmonės mokosi šaudyti dėl įvairių priežasčių. Šaudyklas jau seniai turi kaimynai anykštėnai ir švenčioniškiai. Vartus atvėrė ir šaudykla Ignalinoje, o tiksliau – šalia esančiame Azos smėlio karjere. Tiesa, jei kituose miestuose šaudyklos orientuotos į turistines pramogas ir jas įrenginėja verslininkai, tai mes už šaudyklą turėtume būti dėkingi medžiotojams, kuriems šaudykla pirmiausia – privalomų treniruočių vieta.  

Skaityti plačiau

STT: savivaldybės įmonėms būtina siekti skaidrumo

Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) Panevėžio valdybos korupcijos prevencijos pareigūnai atliko korupcijos rizikos analizę Ignalinos rajono savivaldybės (Savivaldybė) kontroliuojamų įmonių „Ignalinos autobusų parkas“, „Ignalinos butų ūkis“, „Ignalinos vanduo“, „Ignalinos šilumos tinklai“, „Kompata“, „Didžiasalio komunalinės paslaugos“ valdymo srityje.

Skaityti plačiau

Dvyliktoji „Darom“ akcija kviečia tvarkytis balandžio 27-ąją

Šįmet Lietuvos miestuose, miesteliuose ir kaimeliuose akcija „Darom“ skelbiama balandžio 27-ąją, 10 val. Dvyliktą kartą rengiamos nacionalinės talkos organizatoriai sykiu siūlo pagalvoti apie kiekvieno gyventojo asmeninę atsakomybę savo aplinkai. 

Skaityti plačiau

Rajono neįgaliesiems – naujas autobusiukas

Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos Neįgaliųjų reikalų departamentas Ignalinos rajono neįgaliųjų draugijai skyrė naują neįgaliųjų poreikiams pritaikyta autobusiuką. Ignalina – viena iš 20-ties savivaldybių, gavusių autobusiukus. Pirmadienio rytą apžiūrėta ir pašventinta nauja transporto priemonė. Prie ką tik iš sostinės atvykusio autobusėlio atskubėjo ir Neįgaliųjų draugijos nariai, ir rajono meras Henrikas Šiaudinis bei klebonas Vidas Smagurauskas – kiekvienas su sava misija. 

Skaityti plačiau

Ačiū! – šaukia miško giesmininkai, besidžiaugiantys naujais namais

Minint Pasaulinę Žemės dieną bei Tarptautinę miškų dieną vis labiau atsigręžiama į gamtos išsaugojimą. Ypač ši tema aktuali miškininkystės srityje. Atsakinga miškininkystė – esminis dalykas, padedantis išsaugoti biologinę įvairovę, subalansuojant miško teikiamas ekonomines, socialines ir aplinkosaugines funkcijas. Pagalba miško gyventojams labai svarbi, todėl vykdomos įvairios gamtosauginės iniciatyvos.

Skaityti plačiau

Varduvininkai:


-oji metų savaitė, metų diena.

Išsinuomočiau žemės

Reklama ir skelbimai svetainėje