Vagys siaučia ir prie kapinių

Artėjant visų Šventųjų ir mirusiųjų atminimo (Vėlinių) dienai, policijos pareigūnai, apržvelgę praėjusiųjų metų tuo pačiu laikotarpiu registruotus įvykius, pastebėjo, kad pasitaiko vagysčių iš asmenų, kurie atvyksta sutvarkyti ar aplankyti artimųjų kapų. Policija prašo nesudaryti sąlygų vagystėms ir primena, kad palikdami automobilį nors ir trumpam:

* visada patikrinkite ar įjungta, ar patikimai veikia apsaugos sistema;

* išgirdę įsijungusią automobilio signalizaciją, atkreipkite į tai dėmesį, net jei tai ir ne jūsų automobilis;

* niekada nepalikite atrakintų automobilio durelių, atidarytų langų, bagažinės

* automobilio salono matomoje vietoje nepalikite rankinių, piniginių, mobiliojo ryšio telefono aparatų, dokumentų ar kitų vertingų daiktų;

* rankines, automobilio dokumentus visada rekomenduojame pasiimti su savimi;

Policija prašo: pastebėję prie kapinių, automobilių stovėjimo aikštelėse ar netoli jų įtartinus asmenis, įsidėmėkite jų išvaizdą, užsirašykite įtarimą keliančių automobilių valstybinius numerius ir nedelsiant apie tai praneškite policijai bendrojo pagalbos centro telefonu 112.

Parašykite komentarą

(Prašome komentaruose ir tam skirtoje vietoje aukščiau nerašyti nerašyti nuorodų, kadangi dėl interneto šiukšlintojų visi pranešimai su nuorodomis yra blokuojami. Jei jūsų komentaras po išsiuntimo nepasirodo, reiškia įrašėte nuorodą arba įvedėte blokuotą el. pašto adresą)

*

    Varduvininkai:


    -oji metų savaitė, metų diena.

    Reklama ir skelbimai svetainėje