Pasitarimas su seniūnais

Savivaldybės vadovai susitiko su seniūnais ir aptarė seniūnijose planuojamus 2018 m. darbus.

Ignalinos miesto seniūnija organizuos paplūdimio prie Gavio ežero liepto remontą, bus įrengti paviršinio vandens nuotekų valymo įrenginiai Žilvičių gatvėje. Iš didesnių darbų rajono seniūnijose minėtini ambulatorijos, pirties ir socialinio būsto remontas Dūkšte, buvusios mokyklos pastato remontas ir pastato paskirties į gyvenamąją keitimas Bėčiūnų kaime, plaktukų muziejaus ir seniūnijos grindų tvarkymas Linkmenyse, taip pat turėklų tiltui per Novenos upę, netoli Ginučių piliakalnio, įrengimas, seniūnijos sandėlio stogo remontas Didžiasalyje, šildymo sutvarkymas įrengiant krosneles Dietkauščiznos ir Gilūtų bibliotekose ir kt. Kai kurie darbai atidėti ir bus svarstomi metų eigoje, kitus siūlyta atlikti pasinaudojant Vietos veiklos grupės administruojama parama. Tikslus priemonių sąrašas susidėlios tik patvirtinus biudžetą.

Pasitarime kalbėta apie Lietuvos šimtmečio šventę. Kultūros ir sporto skyriaus vyr. specialistė Rasa Juodagalvienė sakė, kad kulminacinis momentas bus vasario 16-ąją vyksiantis renginys Ignalinos kultūros ir sporto centre, kai  prisiminsime bene visų seniūnijų iškilias asmenybes. Po teatralizuoto koncerto seniūnai skubės pas savo bendruomenes ir šventę tęs prie degančių laužų. Bus grojama, dainuojama, vaišinamasi arbata. Akcija „100 laužų“ kvies miestelių ir kaimų bendruomenes, seniūnaičius,  meno mėgėjus  ir aktyvius gyventojus sukurti šventę ir paminėti Lietuvos valstybės atkūrimo jubiliejų.

Autorės nuotr.

Parašykite komentarą

(Prašome komentaruose ir tam skirtoje vietoje aukščiau nerašyti nerašyti nuorodų, kadangi dėl interneto šiukšlintojų visi pranešimai su nuorodomis yra blokuojami. Jei jūsų komentaras po išsiuntimo nepasirodo, reiškia įrašėte nuorodą arba įvedėte blokuotą el. pašto adresą)

*

  • Klausimas

    Parašytas 2018-01-26 11:02:49

    Ar infrastruktūrinės išlaidos gali pakeisti atskirtyje ir skurde gyvenančių žmonių esamą padėtį? Argi nėra pribrendusi būtinybė keisti administravimo kokybę mūsų rajone ir šiam tikslui skirti lėšas?

    Atsakyti

Varduvininkai:


-oji metų savaitė, metų diena.

Reklama ir skelbimai svetainėje