Informacija šunų šeimininkams 

Ignalinos miesto seniūnija penkiose miesto vietose pastatė specialius informacinius stovus su maišelių dėklais, kurie skirti šunis vedžiojantiems gyventojams. Prašome atkreipti dėmesį ir pasistengti, kad Ignalina taptų kultūringesniu miestu. 

Ignalinos rajono savivaldybės administracijos direktoriaus 2013 m. spalio 30 dienos įsakymu Nr. V2-738 patvirtintose Gyvūnų laikymo Ignalinos rajono savivaldybės teritorijos gyvenamosiose vietovėse taisyklėse nurodoma, kad gyvūnus vedžiojantys gyventojai turi surinkti jų paliekamus ekskrementus ir kitus teršalus. Minėti stovai įrengti prie tako į miesto paplūdimį, Aukštaičių gatvėje, teritorijose prie Paplovinio ir Ilgio ežerų, prie miško tako šalia baseino. 

Pavasarį nutirpus sniegui praeiviams nuotaiką gadino daugelyje vietų matomos nemalonios krūvelės, buvo ir pykstančių, ir seniūniją barančių. Tačiau tai visų pirma rodo mūsų pačių kultūrą. Jei tinkamai pasirūpinsime savo mylimais augintiniais, tai ir gyvensime švariau. Todėl  ant stovų yra užrašas: „Mylėk  savo augintinį, saugok gamtą!“. Ir dar vienas užrašas – tarsi šunelio kreipimasis ar pasiteisinimas: „Jei galėčiau, susirinkčiau pats“. Kviečiame gyventojus naudotis šia paslauga. Panaudotus maišelius su jų turiniu prašome mesti į šiukšliadėžes arba bendro naudojimo konteinerius. 

Parašykite komentarą

(Prašome komentaruose ir tam skirtoje vietoje aukščiau nerašyti nerašyti nuorodų, kadangi dėl interneto šiukšlintojų visi pranešimai su nuorodomis yra blokuojami. Jei jūsų komentaras po išsiuntimo nepasirodo, reiškia įrašėte nuorodą arba įvedėte blokuotą el. pašto adresą)

*

 • kestas

  Parašytas 2018-06-05 11:44:40

  durniui
  Neveltui tamsta pasirinkai tokį vardą, nes iš tiesų toks ir esi. Negi tu kiekviename š..., net šuns, korupciją užuodi?.. Apgailestauju.

  Atsakyti

 • durnius

  Parašytas 2018-06-03 15:04:37

  Parašykit kiek kainavo šitie menka nauda turintys ženklai savivaldai ir kokia įmonė susijus su savivaldybę šitą mėšlą pastatė? tai tiesiog pinigu isisavinimas,korupcija.?

  Atsakyti

Varduvininkai:


-oji metų savaitė, metų diena.

Reklama ir skelbimai svetainėje