viagra super force buy over internet

Rudens sezonas baigėsi „Nykštukų“ pergale

Baigėsi šio sezono AUKSINIO PROTO kovos Ignalinoje. Tiek šįvakar, tiek ir viso sezono įskaitoje Ignalinoje pergalę iškovojo RUMPELŠTILCHEN! Sveikinimai naujiems Ignalinos AUKSINIO PROTO čempionams!

Antri šiandien ir treti šiame sezone liko komanda TUNDRA, kuri ypač gerai žaidė antroje sezono pusėje. Antrąją vietą sezone užėmė puikiai žaidusi  komanda TIE PATYS! Smagu, kad visos komandos gavo dovanų. Dalyvius sveikino rajono mero pavaduotojas Laimutis Ragaišis, perdavęs mero Henriko Šiaudinio diplomus. Neliko nuskriausta ir žaidimo vedėja Miglė Dubakienė, ir teisėjas Rytis Kajėnas.

Ačiū šio sezono rėmėjams: „Mūsų krautuvėlei“, Ignalinos kredito unijai, bitynui „Šventos Dūzgės“, laikraščiui „Mūsų Ignalina“, viešbučiui-restoranui „Žuvėdra“, ūkininkams Jolitai ir Petrui Jelinskams bei komandoms, prisidėjusioms prie prizinio fondo. Už pagalbą organizuojant AUKSINĮ PROTĄ ačiū Vilmai ir Kęstučiui Žemaičiams bei vedėjai.

Dėkojame AUKSINIO PROTO sumanytojams ir klausimų sudarinėtojams už galimybę pasivaržyti tarpusavyje ir sužinoti įvairiausių negirdėtų dalykų ir įdomybių!

Naujas sezonas – jau nuo sausio 16 dienos!

Autoriaus nuotr. ir lentelė

Varduvininkai:


-oji metų savaitė, metų diena.

Reklama ir skelbimai svetainėje