viagra super force buy over internet

Žmogus – kaip skuduras kojoms nusivalyti

Į Briuselį susirinkę transporto ministrai nusprendė, kad jiems nusilengvinti ant daugumos Europos Sąjungos gyventojų nuomonės, ir nutarė, kad kaip sukiojome laikrodžių rodykles du kartus per metus, taip ir sukiosime. Dar mažiausiai trejus metus, iki 2021-ųjų. Ir tada ponai dar surinks nuomones ir spręs, sukioti ar nesukioti.

Skaityti plačiau

Aklas šlubį vedasi

Rodos, jau nemenką amželį nugyvenau, bet mano nuomonės dar nė karto niekas neklausė. Ne, apie tai, kokia kokio nors gėrimo pakuotė man labiausiai patinka, kokią prekę labiausiai esu linkęs pirkti – tokių anketų internetu vos ne kas savaitę gaunu. O štai kad paklaustų ko nors rimtesnio – koks politikas man prie dūšios ar už kurią partiją balsuočiau – ne, tai visokių gaidžių nedomina.

Skaityti plačiau

Turite televizorių? Tada privalote žinoti, kaip netapti propagandos auka

Grįžtate namo po darbo, įsitaisote ant sofos ir autopilotu įsijungiate televizorių. Iš kur žinote, kad tai, ką matote, yra tiesa? Propagandinė, fiktyvi realybė kuriama ne tik gyvenantiems Rusijoje ar su ja besiribojančiose šalyse Šiandien, vis garsiau kalbant apie aktyviai vykstantį informacinį karą, gebėjimas kritiškai įvertinti žydrųjų ekranų turinį tampa kone privaloma kiekvieno savybe. Ką turėtų žinoti kiekvienas, kurių namuose stovi televizorius, aiškina Vilniaus universiteto Komunikacijos fakulteto Skaitmeninių medijų laboratorijos vedėjas doc. dr. Andrius Šuminas.

Skaityti plačiau

Gyvenimas be valdiško cenzoriaus

Sekmadienį per „Panoramą“ sužinojau, kad popiežius Pranciškus, lankydamasis Lietuvoje, palinkėjo „gerų pietų“. Nebūčiau pats girdėjęs, kaip jis linkėjo „skanių pietų“, neprisiminčiau, kaip tada buvo džiaugiamasi tokių palinkėjimu, būčiau patikėjęs. 

Skaityti plačiau

EP narys Bronis Ropė: Mes ne antrarūšiai!

Nors reikalavimai ūkininkams pas mus kaip Europoje, bet Europos Komisijos pirmininkas Ž. K. Junkeris (Jean-Claude Juncker) vis dar spyriojasi dėl Lietuvos žemdirbių lygiavertiškumo, kai kalba eina apie Europos Sąjungos tiesiogines išmokas.

Skaityti plačiau

Kas padės, kai skauda dėl valdininkų įstatymų

Dialogas animaciniame filme „Didžiapėdžio vaikis“. Mokyklos direktorius sekretorei (garsiai): „Kaip mes šiais laikais vadiname nevykėlius, liurbius be draugų? Sekretorė: „Turinčiais sunkumų ir stokojančiais socialinių įgūdžių“. Direktorius: „Ar yra vaistų nuo to“? Sekretorė: „Ne“. Direktorius: „Deja, mes niekuo negalime tau padėti, vaiki“. Ironizuota, bet taip filmuko kūrėjai įsivaizduoja berniuko, nuo kurio mama dėl tam tikrų svarbių priežasčių (piktų dėdžių, valdžios neveiksnumo ir patyčių) 12 metų slėpė žinią apie jo tėvą (vaikas galvojo, kad tėvas miręs), statusą visuomenėje.

Skaityti plačiau

Viskas vardan to žmogaus

Įdomūs dalykai mūsų Lietuvėlėje dedasi, kartais ne visai suprantami, ne visai paaiškinami ir todėl dar įdomesni. Štai, sakysim, laukiau, kada naujas sveikatos įstaigų reformos variantas pasirodys. Penktadienį sulaukiau, viename portale, skaitomiausiame, kaip jis pats save reklamuoja, pasirodė nemažas straipsnis. Užmečiau akį, sakau sau, vakare ramiai perskaitysiu...

Skaityti plačiau

Pasikabinkime po saulę ant sienos arba kam gelbėti tuos, kurie nenori būti išgelbėti

Ar matėte šiandien (trečiadienio rytą) saulę danguje? O savo mintyse? Dūšioje, kaip ir danguje, kaip spaudoje ir TV – vien debesys, nusivylimas, bijojimas rytdienos ir netikėjimas net pačiu savimi. Danguje gal debesų taip paprastai ir neišvaikysi, bet visur kitur viskas priklauso tik nuo mūsų pačių. Išjungiam TV, padedam į šalį spaudos leidinius, pasikabinam ant sienos nupieštą saulę (bet kuriuo atveju ji privers nusišypsot ir pasijuokt iš savo debesų) ir bent jau tokiu būdu paliekame vietos užsukti GALIMYBEI. Tai jau šis tas. 

Skaityti plačiau

Bomba po valdžios pamatais

Suprantu, kad ši tema daugeliui jau nusibodo, bet kartu man atrodo, kad bus pakankamai tokių, kurie mane supras. Taigi, praėjusią savaitę buvau poliklinikoje. Gydytoja išrašė vaistų. Ir vėl, jau turbūt reikia sakyti – kaip įprasta, iki šiol jų nusipirkti nepavyko. Vaistinėje, kurioje paprastai perku vaistus, jų neturėjo, ir dar pasakė, kad kitoje vaistinėje, esančioje patogioje vietoje, tokių vaistų irgi neturi. Ir prasidėjo ieškojimas...

Skaityti plačiau

Varduvininkai:


-oji metų savaitė, metų diena.

15min.lt

Reklama ir skelbimai svetainėje