viagra super force buy over internet

Šmeižto įteisinimas

Šito ir reikėjo laukti. Jeigu sutinkant praėjusius metus, kurie buvo paskelbti partizano Adolfo Ramanausko-Vanago metais, pasižymėjo Rūta Vanagaitė, apšmeižusi Lietuvos partizaną Adolfą Ramanauską-Vanagą, tai šiemet šmeižto neleido užmiršti Lietuvos „kultūrininkai“, skyrę Nacionalinę kultūros ir meno premiją Mariui Ivaškevičiui, 2002 m. išleidusiam romaną „Žali“, kuris pernai buvo „žmonių prašymu“ išleistas pakartotinai.

Skaityti plačiau

Apie kvotas ir raganavimus

Apsidairai ir matai, kad tavęs visiems reikia. Na, sakykim, premjeras Saulius Skvernelis susitiko su Izraelio premjeru Benjaminu Netanjahu, ir jo sakoma kalba buvo verčiama į anglų kalbą. Žurnaliūgos sujudo: kaip tai – premjerui vertėjo į anglų kalbą prireikė. 

Skaityti plačiau

Įspūdžiai iš cirko arenos

Jeigu nekaupsite savarankiškai, jūsų pensija bus maža. Netgi labai maža. Gyvensite skurdžiai. Kaip dabartiniai pensininkai, tie, kurie dirbo, bet ne tie, kurie vadžioje arba šalia to lovio buvo, Bet dabar valstybė suteikia jums šansą... Kažką pasididinti. Tik ne tai, apie ką kai kurios pagalvojote („to“, kai į pensiją išeisite, nebereikės), o būsimą pensiją. 

Skaityti plačiau

Ar tikrai blogiau – kai kam geriau?

Nors sakoma, kad ne vien maistu žmogus gyvas, bet pirmiausia, vis dėlto, pavalgyti reikia. Kadangi ir aš iš Mažulonių į Ignaliną šio to valgomo nusipirkti važinėju, tai ir nusprendžiau pasižvalgyti, kur ir kaip mus, kaip sakoma, aptarnauja. Jeigu žmogus atvažiuoja į Ignaliną autobusu, o tokių, ypač vyresnio amžiaus, vis dar gana daug, išlipus iš autobuso toli eiti nereikia: parduotuvė kitoje gatvės pusėje. Kad ten tikrai parduotuvė, kiekvienas be vargo supras, jeigu atvažiavo ryte, iki dešimtos: prie įėjimo į tą pastatą nuolat trinasi kelios išsiblaivyti nespėjusios žmogystos, iš praeinančių dar ir centų ne paprašančios, o pareikalaujančios.

Skaityti plačiau

Nepriklausomybė? Tuoj interpretuosime

Lietuvos Respublikos Konstitucinis Teismas nusprendė, kad Lietuva turi suteikti leidimą gyventi užsieniečiui vyrui, kitoje valstybėje sudariusiam santuoką su tos pačios lyties lietuviu. Ta proga Lietuvos žiniasklaida daug svarstė, ar ateityje Lietuvoje bus įteisintos homoseksualios šeimos, nors, pagal Konstitucijos 38 straipsnį, santuoka sudaroma laisvu vyro ir moters sutarimu. 

Skaityti plačiau

Laisvė, „Laisvė“ ir „stukačių“ kultas

Su tokia organizacija, kuri vadinosi „glavlitas“, kadaise teko susidurti, maždaug prieš 40 metų. Tada dirbau „Vagos“ leidykloje, o „glavlitas“ prižiūrėjo, kad „Vagos“ leidžiamos knygos atitiktų... net nežinau ką, nes jokių rašytinių nurodymų, kaip turi būti rašoma, nebuvo. Tiesiog, kad teisingai būtų rašoma.

Skaityti plačiau

Gera Kiaulės metų pradžia

Laikas pradėti ruoštis Velykoms. O ką, Kalėdoms nuo Vėlinių ruošėmės, tai Velykoms pats laikas... Ak, tiesa, dar Impotento diena laukia, Valentino arba meilės (kartą metuose) vardu vadinama. Juk šiuolaikiniam lietuviui nesvarbu, ką švęsti, svarbu švęsti. O paskui skųstis, kad mažai moka. Būčiau darbdavys, už tokį darbą, koks buvo tarpušvenčiu, visai nemokėčiau.

Skaityti plačiau

Vau, koks „čeris“!

Šventės taip metų pabaigoje susiklostė, kad šiemet nebesusitiksime. Tai ta proga galima pasvajoti apie tai, kaip gyvensime kitais metais. Rašau „pasvajoti“ todėl, kad kaip bus iš tikrųjų – dar niekas nežino. Beje, gyvenimas dažnai pasirodo esąs kur kas liūdnesnis, negu svajonės, kurių irgi linksmomis nepavadinsi.

Skaityti plačiau

Žmogus – kaip skuduras kojoms nusivalyti

Į Briuselį susirinkę transporto ministrai nusprendė, kad jiems nusilengvinti ant daugumos Europos Sąjungos gyventojų nuomonės, ir nutarė, kad kaip sukiojome laikrodžių rodykles du kartus per metus, taip ir sukiosime. Dar mažiausiai trejus metus, iki 2021-ųjų. Ir tada ponai dar surinks nuomones ir spręs, sukioti ar nesukioti.

Skaityti plačiau

Varduvininkai:


-oji metų savaitė, metų diena.

Apklausa

Jei savivaldybių rinkimai vyktų rytoj, už kurios partijos kandidatų sąrašą balsuotumėte?

Apklausa

Jei savivaldybių rinkimai vyktų rytoj, už kurį kandidatą į merus balsuotumėte?

lrytas.lt

Reklama ir skelbimai svetainėje