Kova – pelningas verslas

Visiems tiems, kurie apie stabilumą kalba, valdininkiškai atsakingai pareiškiu: laikai keičiasi ir keičiasi greičiau, negu kai kas norėtų. Jei kas mano, kad aš čia apie partijų reitingus, tai aš čia ne. Aš apie jaunimą, kuris dar tik mokykloje mokosi, bet nuo kurio, tarp mūsų šnekant, kuo toliau, tuo labiau tie reitingai priklausys.

Skaityti plačiau

Radijo žinios ir neteisingos mintys

Sėdžiu sekmadienį, pusryčiauju. Radijas įjungtas, viena ausimi žinių (ne žy-y-ynių) klausausi. Girdžiu, kad norint turėti sveikatos, reikia atsisakyti druskos, cukraus, mėsos, visokio greito maisto, o vietoj viso to valgyti riešutus. Greitai išgeriu saldintą arbatą ir nuryju paskutinį sumuštinio su dešra kąsnį. Riešutų nevalgau, nes jei riešutus pirkčiau, pensijos tik pusei mėnesio užtektų. 

Skaityti plačiau

Visiems gyventi reikia

Dabar Lietuvos politiniame gyvenime šioks toks apsiraminimas stojo. Politinis gyvenimas – tai, apie ką žurnaliūgos kasdien pliurpia Ne, apie prezidento rinkimus purvasklaida dar daug šneka, bet kažkodėl ši tema taip nusibodo, gal kad per trumpą laiką labai nuvalkiota, kad žmonėms nebeįdomi tampa. Apskritai žmonėms daug kas nusibodę, bet juk galima juos įtikinti, kad tai jiems labai svarbu, nes tai politinis gyvenimas...

Skaityti plačiau

Bus Lietuva, bet be lietuvių

Gal dar neįrašys manęs į Lietuvos priešų ir Maskvos draugų sąrašą už tai, kad buvusio SSRS vyriausiojo ideologo Mišos Suslovo žodžius iškėliau į rašinėlio pavadinimą. Pasiteisinimui dar pasakysiu, kad nenuveikiau nieko, jog M. Suslovo žodžiai išsipildytų.

Skaityti plačiau

Ministras melavo, į Ignaliną važiavo

Sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga su visa gaisrininkų komanda mero rinkimų išvakarėse lėkė į Ignaliną gesinti gaisro. Bet malkų tiek buvo primesta, kad, kaip jau žinome, gaisro užgesinti nepavyko. 

Skaityti plačiau

Kai nežinai, kur eini, nepaklysi

Visos statistikos apie gerėjantį ar nelabai gyvenimą, apie nebrangstantį prekių krepšelį yra įdomios. Į prekių krepšelį surašytos prasčiausios prekės, kurios kainuoja mažiausiai, ir todėl aišku, kad jos skirtos dirbantiems žmonėms, kuriems pinigų reikia ir apsirengimui, ir kelionei į darbą, ir dar vaikams. Aišku, jiems taupyti reikia. 

Skaityti plačiau

Meilė ir neapykanta

Lietuvos priešai aiškūs. Dėl draugų – čia reikalai sudėtingesni. Į kaimynus šiaurėje pažiūrėjus – latviai visą laiką nežinia kas buvo. Tarsi jie yra, bet tarsi jų nėra. Pasveikiname vieni kitus, kai proga yra, o be progos – tarsi jie neegzistuotų. Suprantama, ką iš tų latvių paimsi, tokie pat bėdžiai, o jeigu ir gyvena geriau, tai mums nedera iš tų „zirga galva“ mokytis. Beje, patys latviai dėl tokio posakio neįsižeidžia ir nežino, kodėl juos taip vadina. Girdėjau aiškinimą: todėl, kad Rygos įlanka kontūrais į arklio galvą panaši...

Skaityti plačiau

Šmeižto įteisinimas

Šito ir reikėjo laukti. Jeigu sutinkant praėjusius metus, kurie buvo paskelbti partizano Adolfo Ramanausko-Vanago metais, pasižymėjo Rūta Vanagaitė, apšmeižusi Lietuvos partizaną Adolfą Ramanauską-Vanagą, tai šiemet šmeižto neleido užmiršti Lietuvos „kultūrininkai“, skyrę Nacionalinę kultūros ir meno premiją Mariui Ivaškevičiui, 2002 m. išleidusiam romaną „Žali“, kuris pernai buvo „žmonių prašymu“ išleistas pakartotinai.

Skaityti plačiau

Apie kvotas ir raganavimus

Apsidairai ir matai, kad tavęs visiems reikia. Na, sakykim, premjeras Saulius Skvernelis susitiko su Izraelio premjeru Benjaminu Netanjahu, ir jo sakoma kalba buvo verčiama į anglų kalbą. Žurnaliūgos sujudo: kaip tai – premjerui vertėjo į anglų kalbą prireikė. 

Skaityti plačiau

Varduvininkai:


-oji metų savaitė, metų diena.

Išsinuomočiau žemės

Reklama ir skelbimai svetainėje